3 kampanie kosmetyków, 6 ambasadorów

Zobacz nowe kampanie kosmetyków z udziałem gwiazd. Zdecyduj czy producenci wybrali właściwe osoby!
3 kampanie kosmetyków, 6 ambasadorów 3 kampanie kosmetyków, 6 ambasadorów kolaż Lula.pl

Znane twarze promują kosmetyki

Zobacz nowe kampanie kosmetyków z udziałem gwiazd. Zdecyduj czy producenci wybrali właściwe osoby!

Monika Brodka i Małgorzata Braunek dla AA Monika Brodka i Małgorzata Braunek dla AA fot. AA

Monika Brodka i Małgorzata Braunek dla AA

Piosenkarka Monika Brodka i aktorka Małgorzata Braunek zostały nowymi ambasadorkami antyalergicznych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy AA Technologia Wieku, które występują w sześciu kategoriach wiekowych: 18+, 30+, 40+, 50+, 60+ oraz 70+. Seria ta została wprowadzona w lutym 2011 przez firmę Oceanic, która obchodzi w tym roku 30 urodziny!

Autorka "Grandy" będzie udzielała wizerunku liniom 18+, 30+, 40+, a Małgorzata Braunek - 50+, 60+, 70+. Obie pojawią się w kampanii prasowej oraz w materiałach promocyjnych. Monika Brodka wystąpi także w kampanii telewizyjnej.

Waszym zdaniem wybór padł na odpowiednie osoby? Też uważacie, że Monika zupełnie nie nadaje się do promowania linii 40+? ;)

Nicki Minaj i Ricky Martin dla MAC Viva Glam Nicki Minaj i Ricky Martin dla MAC Viva Glam fot. mat. prasowe

Nicki Minaj i Ricky Martin dla MAC Viva Glam

Tradycyjnie, nowa kolekcja kosmetyków do makijażu wspiera finansowo MAC AIDS Foundation, która działa już od 1994 roku. Od tego czasu AIDS Fund zainwestował miliony dolarów w organizacje charytatywne rozsiane po całym świecie. Stał się dzięki temu światowym liderem w walce z tą wyniszczającą chorobą. Założeniem jest przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się epidemii i poprawić warunki życia osób już chorych.

Lady Gaga została zdetronizowana, a na jej miejscu pojawiła się Nicki Minaj ze swoją różową szminką i Ricky Martin z bezbarwnym balsamem do ust. Zdjęcie wykonał David LaChapelle.

Udany wybór? Naszym zdaniem tak!

Julia Pietrucha dla Olay Julia Pietrucha dla Olay fot. mat. prasowe

Julia Pietrucha i Joanna Brodzik dla OLAY

Marka OLAY współpracuje obecnie z dwiema aktorkami - Joanną Brodzik oraz Julią Pietruchą. Pierwsza jest ambasadorką linii Total Effects - wielofunkcyjnych kosmetyków, zapewniających szybkie i kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnych kobiet, o czym mogliście przeczytać już wcześniej. Druga wspiera swoim wizerunkiem linię nawilżającą Active Hydrating, czego efekty możecie zobaczyć powyżej.

Jak sądzicie, czy Julia przyciągnie konsumentki do sklepów?

Więcej o: