Ulubione perfumy gwiazd

Jakich zapachów używają celebrytki? Kto woli nuty unisex, a kto jest fanką owocowych wariacji? Czy Brad Pitt podkrada perfumy Angelinie? Zobaczcie ulubione zapachy polskich i zagranicznych gwiazd.

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Ulubione perfumy Marty to Femme Hugo Bossa, będące prawdziwie intensywną mieszanką kwiatowo-owocową. Jest to zapach delikatny i wyrafinowany. Aktorka uważa, że idealnie podkreśla jej romantyczną naturę.

 

Femme Hugo Boss

Małgorzata Socha

Preferuje zapachy o lekkiej, dziewczęcej nucie, subtelnie podkreślające jej urodę. Tak jak wiele kobiet, od lat jest wierna przede wszystkim Euphorii Calvina Kleina.

 

Euphoria Calvin Klein

Angelina Jolie

Jedna z najlepiej opłacanych aktorek to fanka perfum typu unisex. Podobno razem z Bradem Pittem wymieniają się Bulgari Black. To mocny, zdecydowany zapach, zdominowany przez   czarną herbatę, wanilię, piżmo i drzewo sandałowe.

 

Bulgari Black

Keira Knightley

Aktorka była zwolenniczką męskich zapachów, których używała bez skrępowania. Odkąd jednak została twarzą Chanel deklaruje, że jej ulubionym zapachem jest Coco Mademoiselle. Świeży, ale intensywny i słodki zapach z wyczuwalną nutą świata orientu.

 

Coco Mademoiselle

Aleksandra Kwaśniewska

Kiedyś wierna perfumom o owocowej woni, teraz wybiera zapachy bardziej zdecydowane i dojrzałe. Midnight Poison Diora to numer jeden dla Aleksandry Kwaśniewskiej. Zapach tajemniczy oraz wyrafinowany, stworzony dla  kobiet, które wiedzą, czego chcą.

 

Midnight Poison Dior

Więcej o: