Najgorsze oscarowe wizaże wszech czasów

Jak się nie malować i czesać na wytworne gale podpowiadają gwiazdy...
Najgorsze oscarowe wizaże wszech czasów Najgorsze oscarowe wizaże wszech czasów kolaż Lula.pl

Wizażowe wpadki na osacrowych uroczystościach

Jak się nie malować i nie czesać na wytworne gale podpowiadają gwiazdy...

Cher Cher EAST NEWS

Oscary 1986 - Cher

Oscary 1986 upłynęły pod znakiem dziwactw Cher. Do tej pory nikt nie przebił jej wizażu, który nijak się miał do panującej na czerwonym dywanie elegancji i szykowności. Jak podoba się Wam nakrycie głowy inspirowane fryzurą po porażeniu prądem?

Oscary 1992 - Juliette Lewis Oscary 1992 - Juliette Lewis fot. East News / Rex Features

Oscary 1992 - Juliette Lewis

W 1992 roku na premierze filmu "Mission Impossible 2" pojawiła się jedna z ówczesnych "gorących par" - Juliette Lewis i Brad Pitt. Aktorka słynąca z niekonwencjonalnej urody postanowiła podejść do wytwornej ceremonii niebanalnie - elegancką suknię zestawiła z fryzurą, której nie powstydziłby się nawet jamajski wykonawca dancehallu - Sean Paul ;)

Oscary 2000 - Angelina Jolie Oscary 2000 - Angelina Jolie fot. East News

Oscary 2000 - Angelina Jolie

Angelina nie była kiedyś przykładną mamą gromadki dzieci. Była mroczna. Na wręczeniu Oscarów w 2000 roku pojawiła się w kruczoczarnych włosach sięgających daleko za pas i makijażu na "kocie oko". Jak podobał się Wam jej wizerunek podkreślający na siłę niepokorną osobowość?

Oscary 2001 - Kate Hudson Oscary 2001 - Kate Hudson fot. East News

Oscary 2001 - Kate Hudson

To nie owieczka! To nie pasterka! To urocza aktorka Kate Hudson, która postanowiła odświeżyć wizerunek loczkami. Czytelniczki, nie próbujcie tego w domu!

Oscary 2004 - Anjelica Huston Oscary 2004 - Anjelica Huston fot. East News / Rex Features

Oscary 2004 - Anjelica Huston

Tak wyglądała, znana z roli w "Rodzinie Adamsów" Anjelica Huston, gdy wraz z Robertem Grahamem wracała z czwartej edycji Festiwalu Filmów Latynoskich w roku 2004. Jej grzywka spłatała jej figla - zamiast okalać całe czoło, postanowiła zebrać się w środku i stworzyć karykaturę samej siebie.

Oscary 2004 - Nicole Kidman Oscary 2004 - Nicole Kidman fot. East News / Rex Features

Oscary 2004 - Nicole Kidman

W tym samym roku podśmiewano się z Nicole Kidman. Zdjęcie zostało zrobione przed oscarową ceremonią. Aktorka ukazała wysokie czoło, które optycznie podwyższyły podniesione blond włosy. Tak oto powstała pełnia księżyca...

Oscary 2005 - Heidi Klum Oscary 2005 - Heidi Klum fot. East News / Rex Features

Oscary 2005 - Heidi Klum

Heidi Klum podczas oscarowej imprezy zorganizowanej przez "Vanity Fair" postawiła na ulizane w trzech różnych kierunkach włosy u "oko na pandę" w stylu tego, z którego ubaw ma spora część świata spoglądająca na zdjęcia młodziutkiej Taylor Momsen. Wyglądało to przerażająco! Zdecydowanie wolimy modelkę w naturalnym wizażu.

Oscary 2010 - Kristin Stewart Oscary 2010 - Kristin Stewart fot. East News / 310Pix

Oscary 2010 - Kristin Stewart

Kristin Stewart nosi łatkę zbuntowanej, wiecznie niezadowolonej gwiazdy, która wciąż podkreśla jak to nie lubi swojej sławy. Osobowość ma zapewne podkreślać wizaż, który ma się nijak do oscarowej szykowności. Włosy wyglądające jak zaczesane palcami do tyłu i "nieświeżo" wyglądający makijaż oczu - to się nie mogło udać!

Oscary 2011 - Sharon Stone Oscary 2011 - Sharon Stone fot. East News / Everett Collection

Oscary 2011 - Sharon Stone

Osiemdziesiąta trzecia oscarowa impreza odbyła się pod znakiem "małych oczu Sharon Stone". Wielka fryzura, obrysowanie czarną kreską linii rzęs i intensywny kolor szminki na wydatnych ustach - wszystko to spowodowało, że wzroku aktorki trzeba było szukać pomiędzy powiekami i makijażem...

Oscary 2011 - Donald Trump Oscary 2011 - Donald Trump fot. East News / Picture Group

Oscary 2011 - Donald Trump

Na deser "zaczeska" szanowanego Donalda Trumpa, która nawet podczas wręczenia Oscarów, potrafi przyćmić wszystko...

Więcej o: