Kolorowe wizaże lutego - intensywne barwy rządzą!

Luty obfitował w kolorowe wizaże gwiazd!
Gwiazdy Gwiazdy kolaż Lula.pl

Gwiazdy w lutym stawiały na kolor!

Luty 2012 obfitował w kolorowe wizaże gwiazd! Jak widać, znane panie śledzą trendy i doskonale wiedzą, co w modzie piszczy. Sprawdźcie kogo można było spotkać w barwnym makijażu lub peruce w ciągu ostatniego miesiąca!

Ewa Wojciechowska Ewa Wojciechowska fot. Kapif

Ewa Wojciechowska

Ewa Wojciechowska na pokazie Natalii Jaroszewskiej pojawiła się w intensywnie różowej szmince i cieniach do powiek perfekcyjnie dopasowanych do koloru sukienki. Taki makijaż jest bardzo ryzykowny i nie każdemu pasuje, ale wydaje się nam, że ta pani wyszła z tego obronną ręką. Macie podobne zdanie?

Ola Kwaśniewska Ola Kwaśniewska kolaż Lula.pl

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska także pojawiła się na pokazie Natalii Jaroszewskiej. Miała na sobie żółtą sukienkę, do której perfekcyjnie dobrała intensywny odcień szminki, który oscylował między ciemnym pomarańczowym i jasnym czerwonym. Wyglądała pięknie!

Kelly Osbourne na oscarowym afterparty u Eltona Johna Kelly Osbourne na oscarowym afterparty u Eltona Johna fot. East News

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne od jakiegoś czasu stawia na najdziwniejszy kolor włosów w całym Hollywood. Na oscarowym afterparty u Eltona Johna wyglądała jak pastelowa księżniczka - jasne fioletowo-szare włosy zestawiła z czerwoną szminką i bladożółtą sukienką. Trzeba przyznać, że prezentowała się świetnie mimo niecodziennej barwy czupryny!

Katy Perry na oscarowym afterparty u Eltona Johna Katy Perry na oscarowym afterparty u Eltona Johna fot. East News

Katy Perry

Katy Perry także pojawiła się na oscarowym afterparty u Eltona Johna. Ona również nie może rozstać się z budzącym kontrowersje kolorem włosów. Piosenkarka stawia ostatnio na intensywnie niebieskie peruki - uważacie, że jej pasują?

Top Modelki Top Modelki fot. mat. prasowe

Top Modelki

Wszystkie trzy finalistki Top Model zaprezentowały nową kolekcję New Look w wagonach warszawskiego metra. W efekcie sesja jest bardzo dynamiczna, radosna i kolorowa - tak samo jak makijaże modelek. Fantastyczny i przerysowany efekt, dobry tylko dla odważnych! Jesteśmy na tak!

Emilia Pietras fot. Aldona Karczmarczyk Emilia Pietras fot. Aldona Karczmarczyk fot. mat. prasowe

Emilia Pietras

Emilia Pietras fotografowana przez Aldonę Karczmarczyk miała na sobie bardzo intensywnie kolorowy makijaż. Musimy przyznać, że papuzie barwy na sesjach wzbudzają nasz zachwyt. Tak było i tym razem!

Czerwona szminka na Oscarach 2012 Czerwona szminka na Oscarach 2012 kolaż Lula.pl

Angelina Jolie i Milla Jovovich

Angelina Jolie i Milla Jovovich to tylko dwie spośród kilku pań, które na tegorocznych Oscarach sięgnęły po nasyconą czerwień. Pojawiły się odcienie jasne i intensywne, ale i bliskie bordowej barwie czy nieco przygaszone. To najbardziej klasyczna i neutralna wersja kolorowego makijażu, jaką można sobie wyobrazić - to nie może się nie udać!

Więcej o: