Która z gwiazd miała najlepszy makijaż na gali Cosmopolitan?

Która z gwiazd miała najlepszy makijaż na gali Cosmopolitan?
Gwiazdy na gali Cosmopolitan 2012 Gwiazdy na gali Cosmopolitan 2012 kolaż Lula.pl

Fun Fearless Males and Females of 2012

05. marca 2012 odbyła się gala magazynu Cosmopolitan, podczas której wręczano nagrody "Fun Fearless Males and Females of 2012". Pojawiły się na niej cztery znane panie. Zobaczcie jaki makijaż wybrały na tę okazję i wybierzcie najlepszy!

Rose Byrne

Rose Byrne - zacznijmy od minusów. Wydaje się nam, że podkład ma zbyt różowy odcień i nie możemy oprzeć się wrażeniu, że oczy aktorki wyglądają, jakby spędziła kilka dni i nocy grające w "Heroesów" ;) Poza tym wszystko idealnie dobrane do stroju i owalu twarzy. Zdecydowanie na plus.

Arrivals at the 15th anniversary of Cosmopolitan saluting the most intriguing women and men of our time with its Fun Fearless Awards on March 5, 2012, at the Mandarin Oriental Ballroom in New York City.  Pictured: Rose Byrne

Dakota Fanning

Młoda i utalentowana aktorka postawiła na promienną i gładką cerę z uroczym rumieńcem podkreślającym młodość. Plus na makijaż ust ograniczający się do bezbarwnego balsamu. Ogromny minus za zupełnie nie pasującą do urody kreskę na górnej powiece - wygląda to karykaturalnie. My widzimy Dakotę w modnych pastelach - wyglądałyby świetnie w towarzystwie blond włosów.

Actress and honoree Dakota Fanning attends Cosmopolitan Magazine's "Fun Fearless Males and Females of 2012" awards at the Mandarin Oriental on Monday, March. 5, 2012 in New York. (AP Photo/Evan Agostini)

Freida Pinto

Aktorka znana głównie z roli w "Slumdogu" wybrała romantyczny makijaż z mocniej podkreślonym okiem. Wydaje się nam, że róż powinien mieć jaśniejszy i bardziej subtelny odcień. Plus za kolor cieni i tuszu dobrany do kreacji z niebieskim dołem.

CORRECTS SPELLING OF FIRST NAME - Actress and honoree Freida Pinto attends Cosmopolitan Magazine's "Fun Fearless Males and Females of 2012" event at the Mandarin Oriental on Monday, March. 5, 2012 in New York. (AP Photo/Evan Agostini)

Lucy Hale

Aktorka znana z serialu młodzieżowego "Pretty little liars" wyglądała bardzo dobrze. Jedyne do czego mogłybyśmy się przyczepić, to minimalnie zbyt żółty odcień podkładu, ale możliwe, że to kwestia oświetlenia.

Honoree, actress Lucy Hale attends Cosmopolitan Magazine's "Fun Fearless Males and Females of 2012" awards at the Mandarin Oriental on Monday, March. 5, 2012 in New York. (AP Photo/Evan Agostini)

Gwiazdy na gali Cosmopolitan 2012 Gwiazdy na gali Cosmopolitan 2012 kolaż Lula.pl

Głosujcie!

Która z aktorek miała Waszym zdaniem najlepszy makijaż?

Więcej o: