Kultowe fryzury Rihanny w teledyskach

Przypomnij sobie najbardziej kultowe fryzury Rihanny z teledysków! Koniecznie napisz w komentarzach którą lubiłaś najbardziej i dlaczego!
Rihanna Rihanna kolaż Lula.pl

Fryzury Rihanny z teledysków

Przypomnij sobie najbardziej kultowe fryzury Rihanny z teledysków! Koniecznie napisz w komentarzach którą lubiłaś najbardziej i dlaczego!

Naturalnie

Kojarzycie "Pon de Replay" z młodziutką Rihanną w brązowych rozpuszczonych włosach ułożonych w fale i związanych w kucyki? Jeśli nie, koniecznie sobie przypomnijcie - różnica w porównaniu do teraźniejszości kolosalna!

Naturalnie

Podobną fryzurę miała Rihanna w teledysku "Unfaithful" - daleka od ekscentryzmu, prosta, elegancka i z grzywką. Przypuszczamy, że to peruka, mimo to piosenkarka wyglądała świetnie!

Naturalnie

Pewnie nie pamiętacie już teledysku do "SOS" - czas odświeżyć pamięć! Naturalnie wyglądające, wyprostowane włosy Rihanny w brązowym kolorze lub wysoko upięte loczki, to coś czego strasznie nam brakuje u piosenkarki - w końcu ile można szaleć z fryzurami?

Krócej

Tutaj zaczyna się era krótszych i ciemniejszych włosów. Na start elegancki bob w wersji romantycznej z lokami w teledysku do "Hate that I love you":

Najsłynniejszy bob świata

Z czasem na głowie Rihanny zrobiło się jeszcze krócej i dużo ostrzej! Wizerunek odważniejszy, asymetryczny bob i miliony kobiet z całego świata ścinających włosy tak samo. Pamiętacie to? Umbrella ela ela...

Najsłynniejszy bob świata

To samo w "Shut up and drive" - drapieżny bob i seksowna Rihanna:

Blond

Moment przełomowy - od tej pory zaczęło się szalone eksperymentowanie z kolorami i fryzurami. Na początek blond w "Russian Roulette":

Blond loki

Później trochę więcej loków, ale fryzura i kolor podobne. Przedstawiamy "Rude boy" i przypominamy, że siostra Beyonce (Solange) oskarżyła Rihannę o skopiowanie pomysłu na styl teledysku ;)

Krócej i dwukolorowo

W klipie "Te Amo" Rihanna zaskoczyła wszystkich jeszcze bardziej zdecydowanym podcięciem włosów i dwoma kontrastującymi kolorami. Naszym zdaniem to jeden z jej najgorszych wyborów - Waszym też?

Czerwień

Nadszedł czas na najbardziej charakterystyczny kolor włosów XXI wieku! Żadna piosenkarka, nawet Lady Gaga z żółtymi i Katy Perry z niebieskimi, nie wzbudziła takiego zainteresowania farbowaniem i fali kopii na całym świecie! Wyznaczenie masowego trendu fryzjerskiego udało się już po raz drugi właśnie Rihannie!

Czerwień w ekstremalnej wersji

Czerwona czupryna gościła na głowie Rihanny wyjątkowo długo. W tym czasie, poza eleganckimi lokami, piosenkarka sięgała także po przedłużenia w wersji ekstremalnej, na przykład w teledysku "Man Down":

Naturalnie po raz drugi

Po erze farbowania włosów na czerwono, które podobno było bardzo czasochłonne, ponieważ barwnik bardzo szybko się wpłukiwał, Rihanna postanowiła wrócić do naturalnego looku, który pasował do zmiany stylu ubierania na inspirowany latami osiemdziesiątymi i dziewięćdziesiątymi. Niżej teledysk "We found love":

Blond

Naturalność nie usatysfakcjonowała jednak piosenkarki na długo. Wykorzystała farbowanie z sesji do magazynu i została blondynką. Ciekawe na jak długo...

Więcej o: