Botoksowe księżniczki I - komu toksyna botulinowa nie wyszła na dobre?

Bardzo chcą się uśmiechnąć, ale nie bardzo mogą...
Gwiazdy, które przesadziły z botoksem Gwiazdy, które przesadziły z botoksem kolaż Lula.pl

Gwiazdy, które przesadziły z botoksem...

Bardzo chcą się uśmiechnąć, ale nie bardzo mogą... Zobacz gwiazdy, które przesadziły z botoksem!

Nicole Kidman Nicole Kidman kolaż Lula.pl

Nicole Kidman

Nicole Kidman przejdzie do historii jako królowa botoksu. Choć jest utalentowaną i pracowitą aktorką straciła wiarygodność i wielu fanów przez pozbawienie się mimiki spowodowane nadużywaniem botoksu. Jej skóra na twarzy jest tak gładka, że aż się świeci! Spójrzcie tylko na czoło - ani jednej kreski...

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Edyta Górniak Edyta Górniak kolaż Lula.pl

Edyta Górniak

Edyta Górniak to nasza największa krajowa sława botoksowa. Od pewnego czasu jej twarz jest tak wygładzona, podpuchnięta i po prostu dziwna, że złośliwcy z branży systematycznie dogryzają jej na łamach tabloidów.

Edyta Górniak

Courtney Love Courtney Love kolaż Lula.pl

Courtney Love

Courtney Love nawet nam trochę żal. Życie pełne śmierci, narkotyków, alkoholu i samotności odbiło się na uzależnieniu od operacji plastycznych i botoksu. Jej cera jest bardzo wyniszczona, ale jakże gładka!

Courtney Love

La Toya Jackson. La Toya Jackson. NATIONAL PHOTO GROUP/Raffi

La Toya Jackson

La Toya Jackson ma 56 lat i gładką cerę niemowlęcia. Zgadnijcie czemu to zawdzięcza? ;) Trochę przykro patrzeć na kobietę, która chce się uśmiechnąć i nie bardzo może...

La Toya Jackson arrives at US Weekly's Hot Hollywood party in West Hollywood, Calif. on Nov. 19, 2009. (AP Photo/Matt Sayles)

Lil'Kim Lil'Kim kolaż Lula.pl

Lil'Kim

Lil'Kim to raperka, którą masy znają nie dzięki twórczości, a dzięki nieco przerażającemu wyglądowi. Jej twarz przeszła tyle metamorfoz, że trudno byłoby zliczyć wszystkie potencjalne operacje. Jedno jest pewne - z botoksem jest za pan brat!

Lil Kim out at Quo nightclub to celebrate Black Friday at Rock It in New York City.  Pictured: Lil Kim

Christina Aguilera Christina Aguilera kolaż Lula.pl

Christina Aguilera

Christina Aguilera z roku na rok wygląda coraz gorzej i sztuczniej. Cera jak od żelazka to jej znak rozpoznawczy. Wydaje się nam, że stosuje także wypełniacze, bo jej twarz jest dziwnie spuchnięta, a policzki bardzo wypukłe. Kojarzy się z woskową lalką, prawda?

Christina Aguilera

Więcej o: