Julia Roberts czy Lily Collins?

Która z gwiazd miała lepszy wizaż na premierze "Królewny Śnieżki"?
Julia Roberts i Lily Collins na premierze Julia Roberts i Lily Collins na premierze "Królewny Śnieżki" fot. East News / kolaż Lula.pl

Zdecyduj!

Która z gwiazd miała lepszy wizaż na premierze "Królewny Śnieżki" - Julia Roberts czy Lily Collins?

Lily Collins na premierze Lily Collins na premierze "Królewny Śnieżki" fot. East News / kolaż Lula.pl

Lily Collins

Lily Collins to młoda aktorka, której matką jest Amerykanka Jill Tavelman, a ojcem znany brytyjski piosenkarz Phil Collins. Wschodząca gwiazda pojawiła się na premierze swojego pierwszego filmu, w którym gra rolę główną. Wizażu bardzo pasował do postaci Królewny Śnieżki - bardzo ciemne włosy, gęste brwi, prosty, ale wyrazisty makijaż oczu, porcelanowa cera i karminowa szminka idealnie dobrana do jej chłodnej urody. Nam się bardzo podoba, a Wam?

Lily Collins

Julia Roberts na premierze Julia Roberts na premierze "Królewny Śnieżki" fot. East News / kolaż Lula.pl

Julia Roberts

Jedna z najważniejszych gwiazd Hollywood, właścicielka ujmującego i charakterystycznego uśmiechu, która, choć urocza, zagrała Złą Królową w najnowszej filmowej wersji "Królewny Śnieżki", na premierze miała na sobie bardzo naturalnie wyglądający makijaż z subtelnie podkreślonymi oczami i prostą fryzurę z falami od połowy długości. Mimo 44 lat wygląda fantastycznie!

Julia Roberts attending the "Mirror Mirror" world premiere held at Graumans Chinese Theatre in Los Angeles, USA.

Julia Roberts i Lily Collins na premierze Julia Roberts i Lily Collins na premierze "Królewny Śnieżki" fot. East News / kolaż Lula.pl

Zdecyduj!

Która z pań miała lepiej podkreśloną urodę na premierze "Królewny Śnieżki" - dojrzała Julia Roberts czy młodziutka odtwórczyni głównej roli Lily Collins?

Więcej o: