Najciekawsze wizaże Lady Gagi - pamiętasz je wszystkie?

Sprawdź czy pamiętasz jakimi makijażami i fryzurami szokowała nas Lady Gaga odkąd osiągnęła szczyty list przebojów!
Lady Gaga Lady Gaga kolaż Lula.pl

Najbardziej ekscetryczne i charakterystyczne wizaże gwiazdy

Sprawdź czy pamiętasz jakimi makijażami i fryzurami szokowała nas Lady Gaga odkąd osiągnęła szczyty list przebojów!

Lady GaGa fot. Universal Music Polska Lady GaGa fot. Universal Music Polska Lady GaGa fot. Universal Music Polska

Puszki we włosach

Puszki we włosach to prawdopodobnie część akcji promocyjnej jednego z napojów gazowanych, na którą zdecydowała się piosenkarka - ciekawe ile zer zgarnęła za ten kontrakt...

Niżej teledysk do piosenki "Telephone" w duecie z Beyonce, w którym zobaczyć można wspomnianą fryzurę z puszkami:

Lady GaGa Lady GaGa Lady GaGa / BULLS / BARCROFT MEDIA/80087

Wielokolorowe włosy

Wielokolorowe włosy to coś, na co nie zdecydowałaby się prawie żadna "zwykła śmiertelniczka", a jeśli już by się skusiła, to z pewnością nie wyglądałaby tak stylowo jak pop-królowa ciekawych fryzur!

Lady Gaga

Teledysk Teledysk "Yoü And I", Lady Gaga kadry teledysku Lady Gagi/Vogue Japan

Na mężczyznę

Kolejny wizaż, który sprawił, że o piosenkarce mówił cały świat, to stylizacja na mężczyznę. Co ciekawe, gdy występowała w tym przebraniu, kazała do siebie mówić Joe Calderone.

Niżej teledysk do piosenki "You and I", w którym Lady Gaga ma makijaż i fryzurę mającą upodobnić ją do mężczyzny:

Lady GaGa Lady GaGa lady gaga

Żółte włosy

Żółty to jeden z pierwszych szalonych kolorów włosów, na który zdecydowała się Lady Gaga i śmiemy stwierdzić, że chyba jeden z jej ulubionych. Najbardziej spektakularnie wyglądał w wersji uczesania z telefonem, prawda?

lady gaga

Lady Gaga z fryzurą-kokardą Lady Gaga z fryzurą-kokardą kolaż Lula.pl

Fryzura-kokarda

Najsłynniejsza fryzura Gagi - nie przebił jej nawet "guzik", ani inne szalone konstrukcje. Kokarda zawsze będzie się kojarzyła głównie z nią, mimo że nosiła ją także Paris Hilton i inne gwiazdki.

Lady Gaga

Kontrasty we włosach - Lady Gaga Kontrasty we włosach - Lady Gaga kolaż Lula.pl

Kontrasty we włosach

Kontrasty we włosach to jeden z trendów, który nieśmiało propagowały/propagują inne gwiazdy - na przykład Debbie Harry, Daphne Guiness czy Cyndi Lauper. Szczerze mówiąc, mamy nadzieję, że ten sposób farbowania nie przyjmie się na szerszą skalę - w wydaniu "codziennym" takie szaleństwa bywają nieznośne dla otoczenia ;)

Kontrasty we włosach - Lady Gaga

Szalone kreski

Artystyczne wersje kresek na powiekach to coś, co szczególnie podoba się nam w scenicznych stylizacjach Lady Gagi. Mało która gwiazda odważyłaby się na takie malunki - zwłaszcza w towarzystwie złotych brwi z brokatu i metalicznie niebieskich ust!

MTV European Music Awards 2011

Lady Gaga Lady Gaga Lady Gaga

Makijaż w stylu podskórnych implantów

Makijaż w stylu podskórnych implantów to zapewne odwołanie do ukochanych przez gwiazdę futurystycznych klimatów i oswajanie publiki z "innością" - w tym przypadku ludźmi, którzy ozdabiają swoje ciała. Trzeba przyznać, że chyba nikt przed Gagą tego nie zrobił i wyglądało to fenomenalnie!

Lady Gaga

Trójkątne paznokcie

Ostatni, bardzo charakterystyczny dla Lady Gagi, element wizażu, który chciałyśmy dzisiaj przywołać, to trójkątnie opiłowane paznokcie. Do tej pory widziałyśmy je tylko na jednej kobiecie - fance stylu gotyckiego (osoba niepubliczna). Nie sądzimy, że taki manicure jest szczególnie praktyczny, ale z pewnością jest niebanalny!

Singer Lady Gaga looks on during a photocall before a news conference to promote her new album "Born This Way" in Mexico City May 6, 2011. REUTERS/Henry Romero (MEXICO - Tags: ENTERTAINMENT)

Więcej o: