Makijaże i fryzury na Kids' Choice Awards 2012

Coroczna Gala Kids' Choice Awards pozwala gwiazdom na odrobinę szaleństwa. Sprawdźmy, kto w tym roku pojawił się na tej wyjątkowej imprezie i jak się zaprezentował.
Kids' Choice Awards 2012 Kids' Choice Awards 2012 East news/AP/Jason Redmond

Kids' Choice Awards

Kolorem, który dominował pośród gwiazd  na pomarańczowym dywanie, był niebieski noszony na powiekach, połączony z intensywnie różowym kolorem ust. Ale to nie jedyne trendy, jakie zaobserwowałyśmy podczas ostatniej Gali KCA. Sprawdźmy, co jeszcze zaprezentowały gwiazdy.

Kids' Choice Awards Kids' Choice Awards East news/AP/Jason Redmond

Kristen Stewart

Zazwyczaj aktorka prezentuje nieco wycofany i grunge?owy styl. Tym razem gwiazda sagi Twilight postawiła na szykowny niebiesko - srebrny makijaż oka, połączony z naturalnymi ustami, podkreślonymi tylko bezbarwnym błyszczykiem. Włosy Kristen upięte zostały w  kucyk, który sprawiał wrażenie zrobionego od niechcenia.

KCD KCD East news/AP/Jason Redmond

Jada Pinkett Smith

Aktorka postawiła na bardzo naturalny look. Uwagę zwracała za to bardzo młodzieżową fryzurą, z wygolonym jednym bokiem. Cała reszta włosów spięta została w kucyk na samym środku głowy, który zaczesany został na bok. Bardzo podobną fryzurę jakiś czas temu prezentowała córka aktorki, młoda piosenkarka Willow.

KCA KCA East news/AP/Jason Redmond

Katy Perry

Katy Perry pozostała wierna swojemu ostatniemu kolorowi włosów i pojawiła się na gali w swojej niebieskiej czuprynce. Piosenkarka również zdecydowała się na wysoko upięty kucyk, ale w przeciwieństwie do fryzury Jady Pinkett Smith, był on bardzo długi i gładki, z doczepianymi fioletowymi pasemkami.

Co do makijażu, Perry postawiła na  mocniejszy kolor ust, używając matowej pomadki w odcieniu neonowego różu.

KCA KCA East news/AP/Jason Redmond

Taylor Swift

Młoda piosenkarka wyglądała niestety tak jak zawsze i w makijażu postawiła na mocne podkreślenie swoich pełnych ust czerwoną szminką. Również fryzura Taylor nie zaskoczyła ? grzywka i nisko upięty kok, którego jedynym urozmaiceniem były poskręcane i luźno upięte pasma włosów.

KCA KCA East news/AP/Jason Redmond

Heidi Klum

Niebieski eyeliner. Tylko tego potrzebowała modelka, alby nadać swojemu naturalnemu, lekko brzoskwiniowemu makijażowi gwiazdorskiego efektu. Heidi w swojej naturalnej blond fryzurze i tym eleganckim, ale na pewno nie nudnym makijażu prezentowała się jak zawsze rewelacyjnie.

KCA KCA East news/AP/Jason Redmond

Selena Gomez

Również Selena Gomez postawiła na niebieski akcent w makijażu, rozświetlając swoje piwne oczy niebieskim, lekko metalicznym cieniem. Uzupełnienie stanowiły usta w kolorze nude. Co do fryzury młodej gwiazdy, Selena pozostała przy rozpuszczonych, lekko falowanych włosach.

KCA KCA East news/AP/Jason Redmond

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne na KCA w doskonały sposób pokazała, jak dopasować makijaż, do koloru włosów, wybierając matowy neonowy róż jako kolor swojej pomadki.

KCA KCA East news/AP/Jason Redmond

Emma Stone

Emma Stone, od niedawna blondynka, postawiła na bardzo naturalny i dziewczęcy makijaż. Do delikatnych, lekko różowych ust dobrała bardzo jasny makijaż oczu, który optycznie powiększył oraz podkreślił ich kolor. Naturalnie i z klasą.

 

A Wam która stylizacja najbardziej przypadła do gustu? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Więcej o: