Jak pielęgnować włosy - sekrety modelek

Modelki zdradzają nam czym uwielbiają pielęgnować swoje włosy.
pielęgnacja włosów pielęgnacja włosów lula.pl

Modelki

Włosy modelek są bardzo narażone na zniszczenie. W ciągu jednego dnia dziewczyny mają wiele pokazów a to sprawia, że na ich włosach jest kilkadziesiąt kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji. A poza tym włosy narażone są na częsty kontakt z prostownicami, suszarkami. Poddawane są różnego typu zabiegom nie wspominając o farbowaniu. Dlatego też modelki bardzo dużą wagę przywiązują do kosmetyków, którymi pielęgnują swoje włosy i bardzo starannie je dobierają.

Sprawdźmy jakich szamponów i odżywek używają. Oczywiście są wśród nich produkty z wyższych półek, które możemy zaleźć tylko w salonach fryzjerskich, ale także te dostępne dla każdego. Oto szampony i odżywki, które zdobyły serca czołowych nazwisk w modelingu.

a a kolaż lula.pl

Miranda Kerr

Modelka, która ostatnio zdradziła nam swoje urodowe sekrety ( na ten temat przeczytacie więcej tutaj) na co dzień używa produktów do pielęgnacji włosów marki Frederic Fekkai. Jej ulubieńcem jest szampon Technician Color Care.

a a kolaż lula.pl

Karlie Kloss

Za pięknymi włosami, obecnie najgorętszego nazwiska w modelingu, stoją produkty marki Oribe i Nexxus. Modelka stosuje szampon do pielęgnacji włosów farbowanych Oribe Shampoo For Beautiful Color oraz odżywkę Nexxus Humectress.

a a kolaż lula.pl

Jessica Stam

Ulubiony produktem do pielęgnacji włosów Stam są bardzo dobrze nam znane szampony i odżywki Herbal Essences Hello Hydration.

a a kolaż lula.pl

Candice Swanepoel

W swojej codziennej pielęgnacji modelka używa produktów marki Clairol's. W szczególności - linii szamponów Shimmering Lights.

h h kolaż lula.pl

Anja Rubik

Nasza polska top modelka w kwestii pielęgnacji włosów stawia na markę Kerastase. Wśród jej ulubieńców znalazły się szampon Kerastase Bain de Force i odżywki marki Bumble Bumble.

A wy macie jakieś ulubione produkty do pielęgnacji włosów?

Kerastase Resistance Bain De Force Architecte Szampon
w okazje.info
Więcej o: