Krótkie fryzurki w stylu największych gwiazd Hollywoood - efektowne?

Krótkie fryzurki w stylu największych gwiazd Hollywoood - efektowne?

Cameron Diaz

W Hollywood zapanowała moda na krótkie i półkrótkie włosy. U jednych gwiazd to zamierzony efekt, u niektórych, tak jak w przypadku Cameron Diaz nieszczęśliwy przypadek. Specjalnie dla was zrobiłyśmy małe zestawienie ciekawych  fryzjerskich stylizacji, które również możecie wykonać w domowym zaciszu.

Na zdjęciu: Cameron Diaz

Rose Byrne

Fryzura w stylu bob to idealne rozwiązanie na lato. Fryzurka z krótszych włosów odświeża look i przy tym jest bardzo stylowa i co ważne - ponadczasowa.

Na zdjęciu: Rose Byrne, której delikatnie podkręcony bob idealnie współgra z delikatnymi rysami twarzy i strukturą kości policzkowych.

Agyness Deyn

Jednak krótkie i półkrótkie fryzury najbardziej pasują tym z nas, które mają owalną lub trójkątną twarzy i dość mocno zarysowane rysy. Te z nas, które mają troszkę dłuższą twarz, dla uzyskania lepszego efektu mogą zdecydować się przy farbowaniu na  odrobinę jaśniejsze końcówki. To zoptymalizuje proporcje waszej twarzy.

 

Na zdjęciu: Modelka Agyness Deyn

Emily Blunt

Podczas ważniejszych wyjść lub imprez zawsze możecie przy takiej fryzurze zrobić przedziałek na środku głowy, a włosy dodatkowo rozjaśnić nabłyszczającym serum. Efekt ?wow? gwarantowany! Z takiego właśnie rozwiązania zawsze korzysta aktorka Emily Blunt, podczas premier i prezentacji na czerwonych dywanach.

Więcej o: