Fryzjerskie fantazje na pokazie Roberta Kupisza - efektowne? [zdjęcia backstage]

Sprawdźcie, jakie fryzjerskie wizje na przyszły sezon ma projektant mody, Robert Kupisz. Czy stylizacje z pokazu to dobra propozycja na letni sezon?
fryzury fryzury mat.prasowe

Fryzjerskie fantazje na pokazie Roberta Kupisza

Inspiracją najnowszej kolekcji  Roberta Kupisza "WANTED" był Dziki Zachód.  W czasie  pokazu o fryzury dbała brytyjska marka Toni&Guy, której doradcą wizerunkowym jest właśnie polski projektant.

fryzury fryzury mat.prasowe

Styl Toni&Guy

Toni & Guy to marka kosmetyczna, której znakiem szczególnym są: trendsetterskie rozwiązania oraz styl przedstawianych propozycji. Podczas pokazu zaprezentowane zostały bardzo kobiece i efektowne stylizacje włosów.  Długie włosy, uniesione do góry i ułożone w swobodnie opadające fale - tak właśnie prezentowały się modelki na pokazie "WANTED".

Robert Kupisz Toni&guy Robert Kupisz Toni&guy mat.prasowe

Seksowne kowbojki na pokazie Roberta Kupisza

Fryzury modelek nawiązywały do idei total look, gdzie włosy idealnie współgrają ze strojem. I tak było również tym razem, efektowne fale stanowiły idealne uzupełnienie dla oryginalnych sylwetek w kowbojskim stylu, jakie proponował projektant.

Robert Kupisz Toni&guy Robert Kupisz Toni&guy mat.prasowe

Makijaż na pokazie Roberta Kupisza

Uzupełnieniem całego looku, był również bardzo kobiecy makijaż, który skupiał się na mocno podkreślonych oczach czarnym eyelinerem na górnej powiece. Kobiece stylizacje były ciekawym uzupełnieniem do nieco męskich i sportowych sylwetek, które zaprezentował Kupisz.

 

A wam jak podobają się stylizacje z pokazu?

Więcej o: