Makijaże na pokazie Simple - inspirujące?

Autorem makijażu na ostatnim pokazie Simple była Sephora. Sprawdź, czy makijaż inspirowany latami 50-tymi to propozycja właśnie dla ciebie!
Makijaże Sephora na pokazie Simple Makijaże Sephora na pokazie Simple mat.prasowe

Pokaz Simple

Propozycje projektantki Simple, Lidii Kality na następny sezon to bardzo kobiece fasony, seksowne, a zarazem eleganckie i ponadczasowe kreacje inspirowane estetyką Diora. Odważne kolory i neonowe dodatki wniosły do retro kolekcji odrobinę szaleństwa. Uzupełnieniem stylizacji były uniesione fryzury i świetliste makijaże.

Makijaże Sephora na pokazie Simple Makijaże Sephora na pokazie Simple mat.prasowe

Inspiracja

Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny Sephora Polska., który był autorem pomysłu na makijaż, zainspirowany został przez prostotę krojów, które nawiązywały do lat 50-tych i 60-tych. Opracowane przez niego wizaże stylizowane były właśnie na tę epokę.

Makijaże na pokazie Simple Makijaże na pokazie Simple mat.prasowe

Makijaż

Modelki prezentujące się na wybiegu miały miękko zaznaczone powieki w kolorze delikatnej szarości, starannie wytuszowane rzęsy oraz świetlistą cerę  i jasne, matowe usta. Prosty klasyczny makijaż, który możemy bez problemu zaadaptować również dla siebie.

Makijaże Sephora na pokazie Simple Makijaże Sephora na pokazie Simple mat.prasowe

Pokazy Sephora

To nie pierwszy polski pokaz, kiedy ta znana nam wszystkim dobrze marka jest autorem makijażu. W ostatnim czasie prezentowała swoje prace również na pokazach bardzo popularnej La Manii oraz Teresy Rosati.

A Wam jak podoba się makijaż? Bo my jesteśmy zachwycone!

Więcej o: