Makijaże M.A.C na finale Fashion Designers Awards - gwiazdorskie? [zdjęcia backstage]

Makijaże M.A.C na finale Fashion Designers Awards - gwiazdorskie?
Makijaże na FDA Makijaże na FDA mat.prasowe

Finał FDA

Na początku czerwca w warszawskiej Soho Factory odbył się finał konkursu Fashion Designer Awards. Zobaczcie jakim makijażem zachwyciły nas modelki i gwiazdy gali.

Makijaże na FDA Makijaże na FDA mat.prasowe

Makijaże MAC - inspiracja

Za makijaż na gali FDA odpowiedzialny był jak co roku zespół M.A.C Cosmetics. Tym razem kreatorką makijażu była Monika Pondo. W tym roku tematem przewodnim konkursu było stare Hollywood z lat 60. i 70. i właśnie na te lata inspirowane były makijaże i fryzury prezentowane przez modelki na wybiegu.

Makijaże na FDA Makijaże na FDA mat.prasowe

Czerwień i brąz

Makijaż  skupiał się głównie na mocno podkreślonych ustach w kolorze zgaszonej czerwieni i lekko zadymionych oczach w kolorze delikatnego brązu i karmelu ze złotymi akcentami. Wykończenie makijażu to delikatnie podkreślone policzki i włosy upięte do góry.

Makijaże na FDA Makijaże na FDA mat.prasowe

Gwiazdy na gali FDA

Ale to nie jedyne kąski jakie mogliśmy podpatrzeć na backstage eventu. W ręce makijażystów M.A.C oddały się również gwiazdy, które pojawiły się tamtego wieczoru w Soho. Ekipa M.AC była odpowiedzialna między innymi za piękny makijaż Natalii Kukulskiej, czy Katarzyny Zielińskiej. A wam jak podoba się propozycja M.A.C?

Więcej o: