Na początku czerwca w warszawskiej Soho Factory odbył się finał konkursu Fashion Designer Awards. Zobaczcie jakim makijażem zachwyciły nas modelki i gwiazdy gali.
Za makijaż na gali FDA odpowiedzialny był jak co roku zespół M.A.C Cosmetics. Tym razem kreatorką makijażu była Monika Pondo. W tym roku tematem przewodnim konkursu było stare Hollywood z lat 60. i 70. i właśnie na te lata inspirowane były makijaże i fryzury prezentowane przez modelki na wybiegu.
Makijaż skupiał się głównie na mocno podkreślonych ustach w kolorze zgaszonej czerwieni i lekko zadymionych oczach w kolorze delikatnego brązu i karmelu ze złotymi akcentami. Wykończenie makijażu to delikatnie podkreślone policzki i włosy upięte do góry.
Ale to nie jedyne kąski jakie mogliśmy podpatrzeć na backstage eventu. W ręce makijażystów M.A.C oddały się również gwiazdy, które pojawiły się tamtego wieczoru w Soho. Ekipa M.AC była odpowiedzialna między innymi za piękny makijaż Natalii Kukulskiej, czy Katarzyny Zielińskiej. A wam jak podoba się propozycja M.A.C?