Sekrety urody: Nicki Minaj

Różowy kolor, odważne makijaże i niebanalne fryzury to znak rozpoznawczy Nicki. Zobacz, jakie ma sposoby na codzienny makijaż i wizaż.
Nicki Minaj Nicki Minaj East news/AP/ Agencja Wyborcza.pl

Brwi rozjaśnione

Raperka stosuje zasadę - im jaśniej tym lepiej. "Szczególnie tyczy się to brwi. Jak zdecydujesz się na ciemny kolor, trudno to potem odkręcić!" Dlatego też do brwi Nicki używa kredki w kolorze brązowym zamiast czarnym.

Nicki Minaj Nicki Minaj kolaż lula.pl

Makijaż w oszczędnej wersji

Poza czerwonym dywanem i makijażem scenicznym piosenkarka praktycznie w ogóle się nie maluje: "Balsam do ust i  już! Żadnych sztucznych rzęs, szminki, nic." Nicki Minaj nie używa również tuszu do rzęs. Zamiast tego oczy podkreśla eye linerem w płynie

Nicki Minaj Nicki Minaj East news/AP/ Agencja Wyborcza.pl

Ulubiony zapach

Ukochane perfumy piosenkarki to zapach domu mody Chloe, który swego czasu reklamowała Anja Rubik. "Ludzie zawsze mnie pytają, jakiego zapachu używam. Któregoś dnia o nim zapomniałam - i nikt mi nie prawił komplementów."

Nicki Minaj Nicki Minaj East news/AP/ Agencja Wyborcza.pl

Kolekcja peruk

Minaj nie ma pojęcia, ile peruk jest w jej dość sporej kolekcji, ale szacuje, że znajduje się w niej na pewno ponad 500. Jedna z jej ulubionych to czarny bob z prostą, króciutką grzywką: "Te włosy są odjazdowe, bo pasują każdemu. Wcale nie musisz być tą szaloną dziewczyną Nicki."

Więcej o: