Sekrety piękna Olivii Wilde - złe nawyki?

Gwiazda serialu Dr. House jak również ambasadorka marki Revlon zdradza nam, jak dba o swoje ciało i kim są jej ikony piękna.
Olivia Wilde Olivia Wilde kolaż lula.pl

Sport zamiast różu

Aktorka podkreśla, że najlepiej poprawia jej samopoczucie sport. Najpiękniejsza czuje się "po wszystkim, co przyśpiesza mi tętno np. joga, czy spacer po górach i nadaje ten zaróżowiony zdrowy odcień skóry, który zazwyczaj staramy się osiągnąć używając różu do policzków."

Olivia Wilde Olivia Wilde kolaż lula.pl

Ikony stylu

Ikoną stylu młodej aktorki jest modelka Christy Turlington, "bo jest naturalna i ma wspaniałe brwi." Podziwia również Alexe Chung za jej szykowny styl, któremu nadaje unikalny charakter.

Olivia Wilde Olivia Wilde kolaż lula.pl

Oczy w kolorze

Aktorka decydując się na makijaż, dba, żeby jej oczy były zawsze pomalowane. "Uwielbiam podkreślać oczy a w moim przypadku np. fiolet idealnie wydobywa ich kolor."

Olivia Wilde Olivia Wilde kolaż lula.pl

Makijaż w podróży

Olivia przyznaje również, że zdarza jej się nie zmywać makijażu przed podróżą samolotem, co ma czasem tragiczne skutki " często wysiadam z czerwonymi oczami, sztuczną rzęsą przyklejoną do policzka i rozmazaną szminką. Nie jest to fajny widok."

Olivia Wilde Olivia Wilde kolaż lula.pl

Brwi zbyt ujarzmione

Aktorka ubolewa również nad swoimi wąskimi brwiami. Jako nastolatka wyskubała je sobie w dość wąski łuk, na wzór Kate Moss. I z tego powodu obecnie bardzo ciężko jest jej osiągnąć modne szerokie i krzaczaste brwi: "Strasznie tego żałuję!"- wyznaje ze smutkiem gwiazda.

Więcej o: