Fryzury na lato według Roberta Kupisza [instruktaż wideo]

Sprawdzicie, jakie propozycje fryzur przygotował dla was na to lato Robert Kupisz, stylista fryzur, projektant oraz doradca wizerunkowy angielskiej marki kosmetycznej Ton&Guy.
toni&guy toni&guy kolaż lula.pl

Jaka fryzura latem?

Propozycje Roberta Kupisza przygotowane dla marki Toni&Guy to dwie wersje seksownych fal oplatających ramiona oraz luźny kok w bardzo nowoczesnym wydaniu. Jak radzi Kupisz, najważniejsze latem jest to, żeby zbytnio nie obciążać włosów kosmetykami, a wtedy  nasze fryzury będą prezentować się naturalnie, "co pozwoli nam czuć się pewnie i swobodnie przy każdej okazji."

Nowoczesny kok

Zadziorne połączenie nowoczesnego looku z tradycyjnym kokiem! Dzięki soli w sprayu włosy układają się tak jak chcemy. Są lekko usztywnione a fryzura nabiera objętości.

Seksowne fale

Idealna fryzura kiedy po długiej nocy twoje włosy potrzebują podniesienia! Lekki tapir plus spray i żel sprawia, że będziesz prezentowała się niczym boska Brigitte Bardot. Fryzura wręcz idealna na letnią randkę!

Zmierzwione fale

Zmierzwione fale, to zdecydowanie bardziej surowa i zmysłowa wersja klasycznych fal. Rockowy pazur i wielkomiejski styl jednocześnie osiągnięty za pomocą żelu w spray?u, który tylko lekko usztywni loki. Dzięki temu zabiegowi zmierzwione fale wszyscy wezmą za naturalne!

Fryzura dla niego

Jako bonus mamy również  propozycję letniej fryzury dla mężczyzn. Idealna dla tych, którzy lubią artystyczny nieład na głowie. Taki efekt można łatwo i szybko osiągnąć dzięki delikatnej paście do włosów.

A tobie która stylizacja najbardziej się podoba? Oddaj głos w naszej sondzie.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj

Więcej o: