Sposób na idealną sylwetkę - ćwicz jak Rihanna

Rihanna, odkąd bardzo schudła, może poszczycić się piękną, nienaganną figurą. Sprawdź, jakie sekrety zdradził trener gwiazdy.
Rihanna Rihanna designescene

Sylwetka idealna

Piosenkarka może poszczycić się idealną sylwetką - lekką, smukłą, a w odpowiednich miejscach seksownie zaokrągloną. Specjalnie dla Riri trener Harley Pasternak ułożył zestaw 5 ćwiczeń, które gwiazda wykonuje przez 5 dni w tygodniu przez 25 minut. "Ćwiczenia są łatwe i co najważniejsze, można je wykonywać wszędzie" - zdradza piosenkarka.

Rihanna Rihanna designescene

Odpowiednia dieta

Oczywiści trening Rihanna połączyła z odpowiednio zbilansowaną dietą. Składa się ona z pięciu posiłków dziennie. "W diecie znajdują się zdrowe węglowodany, czyli owoce, warzywa i pełnoziarniste pieczywo. Bogata jest również w zdrowe tłuszcze, niskokaloryczne białko oraz dużo bezcukrowych napoi, takich jak zielona herbata" - rąbka tajemnicy uchylił dietetyk gwiazdy.

Rihanna Rihanna designescene

Dzień laby

Raz w tygodniu Rihanna może zjeść i wypić wszystko, na co ma ochotę. Jak uważa jej trener, taki dzień laby jest bardzo ważny przy każdej diecie. Dzięki niemu osoby będące na niej nie nudzą się zdrowym jedzeniem i łatwiej im wytrwać przez kolejne 6 dni. Podobno obsesyjne dbanie o to, czy je się zdrowo, wpływa źle na samoocenę danej osoby.

Rihanna Rihanna designescene

Wszystko z umiarem

Rihanna bardzo lubi efekty swojej ciężkiej pracy, ale też odchudza się z głową. Kiedy za bardzo schudła, stwierdziła: "Posunęłam się o wiele za daleko. Mam rozmiar zero i wcale się sobie nie podobam. Nie mam pupy ani biustu. Tęsknię za moją okrągłą pupą."

Więcej o: