Makijaż ust z wybiegów: Jak to robią gwiazdy?

Wśród propozycji jesiennych makijaży, pojawiło się kilka wyraźnych trendów wśród kolorów szminek. Niektóre były już modne latem, ale znalazło się też kilka zupełnych nowości!

Lila

Choć pastele jesienią ustąpią miejsca bardziej zdecydowanym barwom, odcienie jasnego fioletu będą niezwykle modne w makijażu ust. To odważny kolor, który najlepiej prezentuje się przy lekko opalonej skórze. Trzeba uważać, by usta nie wyglądały na sine.

Fuksja i intensywne odcienie różu

Róż w tym sezonie ma nadać makijażowi energiczny i świeży wygląd. Najlepiej wygląda u dziewczyn o gładkiej cerze. Do uzupełnienia takiego makijażu wystarczy subtelne podkreślenie rzęs i kości policzkowych. Chcesz więcej koloru? Pomaluj paznokcie na pomarańczowo!

Pomarańcz

Pomarańcz jest tej jesieni nową czerwienią (choć i dla klasyki znajdzie się miejsce). Usta w kolorze intensywnego, niemal neonowego odcieniu pomarańczy są dobre dla dziewczyn z naprawdę białymi zębami. W innym wypadku, ten odcień podkreśli wszelkie przebarwienia. W takiej sytuacji pozostaje bardziej subtelny, np. brzoskwiniowy makijaż wykonany błyszczykiem.

Nude

Usta w kolorze nude, to idealne uzupełnienie naturalnego makijażu, np. do szkoły. Najmodniejsze jesienią będą usta matowe, które wyglądają wspaniale z bladą, nieopaloną skórą. Dla osób, które w wakacje wygrzewały się na słońcu, korzystniejsze będzie nałożenie odrobiny błyszczyka. Użyj korektora nad górną wargą, by twarz nie wyglądała na przemęczoną i chorą.

Burgund

To jeden z najgorętszych trendów jesieni 2012/2013. Usta w głębokim kolorze burgunda, będą dobrze wyglądać zarówno z parką w kolorze khaki, jak i z wieczorową, elegancką suknią. Taki makijaż wymaga jednak odwagi i umiejętnego doboru reszty make up'u.

Więcej o: