Farbowane czy naturalne? Tak zmieniały się gwiazdy

Wybierając nowy kolor włosów warto kierować się przede wszystkim typem swojej urody. Okazuje się jednak, że natura nierzadko wymaga poprawek. Zobacz, jakie rewolucje na głowie przeszły gwiazdy i przekonaj się który odcień pasuje do ciebie.

Jennifer Aniston

Jedne z najpiękniejszych włosów Hollywood. Okazuje się, że naturalny odcień wcale nie był najlepszy, a rozjaśnianie posłużyło Jennifer Aniston dodając jej młodszego wyglądu. Jej cera ma lekko oliwkową barwę, dlatego nie pasowałby do niej platynowy blond. Zamiast tego wybrała miodowe refleksy, współgrające z dość ciemną oprawą oczu.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Scarlett Johansson

Seksbomba nie od zawsze była blondynką. Scarlett Johansson jest przykładem na to, że nawet bardzo odważna metamorfoza może się udać. W przypadku tak zdecydowanej zmiany ważne jest jednak zadbanie także o oprawę oczu. Rozjaśnione brwi, delikatny makijaż i alabastrowa cera tworzą doskonałe tło dla nowego, bardzo kobiecego koloru.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Christina Hendricks

Amerykańska aktorka, znana przede wszystkim z roli Joan Harris w serialu "Mad Men", wygląda na klasyczną, rudą piękność. Jednak płomienne włosy, to dzieło fryzjera, a nie natury. Jasna i gładka skóra, zarumienione policzki oraz delikatnie zarysowane brwi wymagają oryginalnej oprawy - jako brunetka Christina Hendricks była piękna, ale przeciętna. Miedziane włosy dodają jej prawdziwego charakteru i seksapilu.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Lindsay Lohan

Trudno zliczyć metamorfozy, które przechodziły włosy Lindsay Lohan, jednak chyba najbardziej spektakularną przemianą było przefarbowanie ich na niemal czarny odcień. Naturalnym kolorem aktorki jest oryginalna miedź, z którą idealnie współgrają piegi i jasna oprawa oczu. Czerń zagłuszyła delikatne rysy celebrytki i nadała jej twarzy zbyt drapieżnego wyrazu.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Więcej o: