Najciekawsze fryzury i makijaże sceny offowej Fashion Week Poland

To właśnie na scenie offowej projektanci i makijażyści pozwalają sobie na najodważniejsze fryzury i makijaże. Przedstawiamy najciekawsze z nich.
chaberek chaberek mat. prasowe

Aleksandra Chaberek

Grzegorz Kasperski przyznaje, że scena offowa, to przestrzeń, na której makijażysta może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Dla Aleksandry Chaberek stworzył make up inspirowany lisią maską, pojawiającą się regularnie na pokazach projektantki. Wykorzystał także czerwony pigment, którym nakrapiane są powieki modelek.

kubalańca kubalańca mat. prasowe

Magdalena Kubalańca

W tym przypadku, to usta są neutralne, a cała uwaga skupia się na oczach. Pigment rozprowadzony jest także na brwiach i czole, dzięki czemu wygląda jak cień lub maska. Nam spodobały się także piękne, naturalnie długie włosy.

polk polk mat. prasowe

Michalina Polk

Na wybiegu projektantki mogliśmy zobaczyć niezbyt popularny wiosną makijaż, podkreślający właściwie każdą część twarzy - intensywnie różowe policzki, geometryczne rzęsy, kreska na powiekach i czerwone usta. Do tego klasyczny koczek w stylu top knot.

Slaga Slaga mat. prasowe

Bożena Slaga

Prosty, symetryczny przedziałek i neutralny make up zostały przełamane połyskującym, "foliowym" paskiem na czole. Grzegorz Kasperski, makijażysta marki Maybelline New York, mówi, że w tym sezonie używamy kolorów nude, ale eksperymentujemy ze stopniami połysku - od matu, aż do 100-procentowego błysku.

gutowski ewert gutowski ewert mat. prasowe

Gutowski Ewert

Ten makijaż sprawdziłby się nie tylko wiosną, ale przede wszystkim zimą - to prawdziwy make up dla Królowej Śniegu. Cała twarz wygładzona jest podkładem, a uwaga skupia się na białych, geometrycznych wzorach na kościach policzkowych. Do tego ciekawy akcent na włosach - biała farba pokrywająca część przy czole.

bajer bajer mat. prasowe

Ola Bajer

Na pokazie Oli Bajer pojawiły się ciemne, niemal sine usta pomalowane pomadką o niebiesko-fioletowym odcieniu. Do tego koczek, z nieco podniesioną grzywką. Reszta makijażu pozostaje neutralna.

Więcej o: