Komiksowe, teatralne, geometryczne - jakie brwi nosi się na wybiegach?

Brwi mogą nadać twarzy pogodnego lub przeciwnie - groźnego wyrazu, dlatego nie zapominaj o nich podczas makijażu. Obecnie makijażyści zalecają unikanie regulacji włosków i eksponowanie naturalnego łuku. Wystarczy tylko odpowiednio je ułożyć i nadać właściwy odcień.
altuzarra altuzarra kolaż lula.pl

Komiksowe

Mocno zaznaczone, wręcz przerysowane brwi, to propozycja zaprezentowana na pokazie Altuzarra. Autorem makijaży był w tym przypadku Tom Pecheux, który twierdzi, że czarne brwi pasują zarówno blondynkom, jak i brunetkom. - Wykorzystałem cienie marki M.A.C. w odcieniu Carbon. Na jakim wyglądzie mi zależało? Takim, jakby Elizabeth Taylor poszła na siłownię -  mocne brwi, ale reszta twarzy pozostawiona saute - tłumaczył makijażysta w rozmowie z Allure.com.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Marc Jacobs Marc Jacobs kolaż lula.pl

Teatralne

Marc Jacobs chciał, by jego modelki wyglądały jak primabaleriny, o delikatnych rysach, ale mocno zarysowanych brwiach. François Nars szukał inspiracji do makijażu w musicalu Sweet Charity. Oczy modelek zostały podkreślone kreską, wykonaną miękką, czarną kredką oraz aż trzema rzędami sztucznych rzęs. Łuki brwiowe wizażysta zaznaczył cieniami Nars Pandora Eye Shadow Duo. - W tym sezonie brwi mają być ramą eksponującą piękno oczu, a nie tylko transparentnym tłem - zaznacza Nars.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Marni Marni kolaż lula.pl

Potargane

Tom Pecheux stworzył makijaże na pokaz Marni i tu także zdecydował się na pokreślenie brwi. - To właśnie one sprawiają, że kobieta wygląda na silną i mającą własne zdanie, bez potrzeby nakładania dodatkowego makijażu - mówi Pecheux. Makijażysta poleca przeczesać brwi grzebyczkiem, dodając im objętości. Nie ma już wtedy potrzeby wykorzystywania ciemnych pigmentów - na powieki położył więc tylko naturalne, rudawe cienie.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Więcej o: