Beauty news: Co nowego w świecie beauty?

Pierwsze perfumy duetu polskich projektantów i kolejny już zapach chyba najsłynniejszej pary w świecie mody. Zobaczcie kto jeszcze zaprezentuje w 2013 roku swoje debiutanckie perfumy.
Bohoboco Bohoboco Materiały prasowe

Pierwsze perfumy od Bohoboco

Duet utalentowanych projektantów tworzących pod szyldem Bohoboco postanowił podbić kolejny segment rynku. Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach wypuścili właśnie pierwszy autorski zapach - Bohoboco No 1. Twarzą kampanii reklamowej została aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska. Panowie uznali ją bowiem za ideał swojej kobiety, która jest jednocześnie piękna i niezależna. Autorem zdjęć jest natomiast Marcin Kempski. Perfumy dostępne są od dziś w butiku Bohoboco w Galerii Mokotów.

Przeczytajcie także nasz wywiad z projektantami.

One Direction One Direction AP/Charles Sykes

Pachnący debiut One Direction

Zespół zadebiutuje wkrótce z pierwszym zapachem sygnowanym nazwą One Direction. Idole nastolatek podpisali umowę z marką Olivann Beauty, ale dotychczas zdradzili tylko, że pracują nad słodkim zapachem z mocną, kwiatową nutą. Nazwa zostanie podana na początku roku. Za flakonik o pojemności 50 ml zapłacimy ok. 300 zł, natomiast za 100 ml, 420 zł. Premiera została zapowiedziana na jesień 2013 roku.

Scarlett Johansson Scarlett Johansson Materiały prasowe

Scarlett Johansson twarzą Dolce & Gabbana

Aktorka została twarzą kampanii reklamowej zapachu The One Desire. Duet Dolce & Gabbana współpracował już wcześniej z Johansson więc wybranie jej do tej prestiżowej roli nie było zaskoczeniem. Perfumy stworzone we współpracy z Procter & Gamble zastąpią słynne The One, również promowane przez aktorkę. Sesję zdjęciową wykonał Terry Richardson.

Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo Materiały prasowe

Signorina od Salvatore Ferragamo

Nowy zapach Salvatore Ferragamo został zainspirowany kobietą pełną gracji i naturalnej elegancji. Łączy świeżość i naturalność z zadziornym charakterem Signoriny. Perfumy, to połączenie delikatnej pary ryżowej i nut róży oraz owoców o mleczno-drzewnej głębi. Liczi i grejpfrut doskonale łączą się tu z mlecznym musem i kaszmirowym drzewem. Twarzą kampanii została modelka Bianka Balti, a zdjęcia utrzymane są w romantycznym, ciepłym klimacie. Baleriny Varina, które Balti ma na sobie na zdjęciach są nawiązaniem do modowego dziedzictwa marki. Zapach dostępny będzie od lutego 2013 w cenach od 199 do 379 zł.

Więcej o: