Beauty news: Co nowego w świecie urody?

Przedstawiamy przegląd najciekawszych wydarzeń minionego tygodnia.
Dr Irena Eris Dr Irena Eris mat. prasowe

Dr Irena Eris przyjęta do Comite Colbert

Marka Dr Irena Eris została jedyną selektywną, polską marką przyjętą do prestiżowego Comite Colbert. To stowarzyszenie 75 najbardziej luksusowych światowych marek, do którego należą m.in. Dior, Louis Vuitton oraz Veuve Cliquot. - Historia Dr Ireny Eris pokazuje jej przywiązanie do wartości, które są dla nas cenne: proces twórczy,  komunikacja, bliskość dla konsumentów, doskonała obsługa i lojalność pracowników - zasadnił wybór Françoise Montenay, Prezes Rady Nadzorczej Chanel SAS.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Katy Perry Katy Perry mat. prasowe

Katy Perry współpracuje z Coty

Piosenkarka podpisała kontrakt z marką Coty Inc., do której należą takie marki jak Chloe, Calvin Klain, Astor i inne. Tym razem w planach jest stworzenie nowej linii perfum sygnowanych nazwiskiem Katy Perry. - Jesteśmy podekscytowani współpracą z tak kreatywną i utalentowaną artystką. Jej unikalne podejście do muzyki i życia będzie natchnieniem do komponowania innowacyjnych zapachów i pozwoli nam na odkrycie nowych sposobów ich tworzenia - mówił Prezes Coty Beauty, Renato Semerari. Nowy zapach będzie dostępny w Polsce w połowie 2013 roku.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Nicky Minaj Nicky Minaj kolaż lula.pl / mat. prasowe

Nicky Minaj dla MAC

To już kolejna współpraca piosenkarki z kosmetyczną marką. Tym razem Nicky Minaj promuje pomadkę i błyszczyk w delikanym, pastelowym odcieniu lawendy. Nie chodzi jednak tylko o nowy kolor - marka wykorzystuje współpracę z gwiazdą do zbiórki pieniędzy na szczytny cel. Część dochodu ze sprzedaży kosmetyków przeznaczona zostanie na pomoc fundacji wspierającej osoby zakażone wirusem HIV i walczące z AIDS. Kolekcja jest w sprzedaży od 9 grudnia.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Essie Essie mat. prasowe

Zimowa kolekcja Essie

Najnowsza kolekcja lakierów do paznokci marki Essie, to przede wszystkim kolory, które mają sprawić, że poczujemy się jak damy. Gdzie jest mój szofer? Kamerdyner proszę! To tylko niektóre z zimowych odcieni proponowanych przez Essie Weingarten. Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach manicure. Cena lakierów z tej kolekcji to: essie profesjonalne 49 zł.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Maybelline ny Maybelline ny kolaż lula.pl / Maybelline

Nowy kalendarz Maybelline NY

W kalendarzu pojawiły się modelki, które w minionym roku reklamowały produkty Maybelline. To m.in. Freja Beje Erichsen, Julia Stegner, Jessica White, czy Erin Wasson. Ich stylizacje na tle murali, wieżowców i neonów nawiązują do klimatu ulic Nowego Jorku.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Więcej o: