Makijaż w stylu gwiazd - świąteczne inspiracje

Jeśli jeszcze nie wiesz jaki makijaż wybrać na świąteczne wizyty u znajomych i rodziny, koniecznie skorzystaj z naszej ściągi.
Paulina Sykut Paulina Sykut kolaż lula.pl / KAPiF

Paulina Sykut

Prezenterka wybrała prosty koczek z symetrycznym, wyrazistym przedziałkiem, ale zamiast wybrać zbyt intensywną czerwoną pomadkę, uzupełniła wizerunek łagodnym, eleganckim makijażem. Długie rzęsy, gładka cera i mocno rozświetlone policzki stanowiły doskonałe tło dla matowych ust w odcieniu nude. Jeśli chcesz uzyskać podobny efekt, wypróbuj pomadkę Estee Lauder, Pure Color, Vivid Shine Lipstick (ok. 95 zł), o odcieniu Copper Flash.

Maja Ostaszewska Maja Ostaszewska kolaż lula.pl / KAPiF

Maja Ostaszewska

Aktorka lubi oszczędny i luźny styl, dlatego tym bardziej podoba nam się połączenie niedbałej fryzury z kobiecym odcieniem pomadki. Modny, ceglany pigment rozświetla cerę, a mocno zaznaczone brwi dopełniają wizerunku. Spróbuj odtworzyć wizaż Mai Ostaszewskiej za pomocą błyszczyka marki Sephora (ok. 45 zł).

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio kolaż lula.pl / KAPiF

Aleksandra Kisio

Aleksandra Kisio wybrała pomadkę o matowym wykończeniu, w modnym odcieniu brzoskwini. Zimą nie rezygnujemy z pasteli, dlatego jesteśmy jak najbardziej na tak. Podoba nam się także połączenie pomadki z różem o tym samym odcieniu. Pamiętaj, że decydując się na tak charakterystyczny odcień pomadki, nie musisz już wykonywać mocnego makijażu oczu. Wystarczą dobrze wytuszowane rzęsy i ewentualnie podkreślenie oka eyelinerem. Polecamy pomadkę MAC (ok. 80 zł).

Więcej o: