Beauty news: co nowego w świecie urody?

Sprawdźcie jakie nowości pojawiły się w świecie urody w minionym tygodniu.
estee lauder estee lauder kolaż lula.pl / materiały prasowe

Pure Color Pretty Naughty od Estée Lauder

Najnowsza kolekcja marki Estee Lauder, to zupełna odmiana dla kobiety wiernej eleganckim liniom marki. Pretty Naughty jest zestawem pasteli, ale i trochę bardziej żywych kolorów, które podkreślają niejednolitą naturę klientki Estée Lauder. - Chciałem stworzyć kolekcję dla kobiety, która poza tym, że jest romantyczna, to nie brakuje jej także seksapilu - tłumaczył  dyrektor artystyczny marki, Tom Pecheux. Linię reklamuje popularna modelka Constance Jablonski.

Lancome Lancome kolaż lula.pl

Alber Elbaz dla Lancôme

Alber Elbaz, główny projektant marki Lanvin rozpoczął współpracę z Lancôme. Na efekty tego niespodziewanego duetu poczekamy aż do 15 czerwca, ale z pewnością warto. Wiadomo już, że debiutancka linia Elbaza będzie dość obszerna, luksusowa i bardzo kobieca. Czekamy z niecierpliwością, a póki co polecamy krótki materiał promocyjny od Lancôme.

Halle Berry Halle Berry revlon

Halle Berry dla Revlonu

Aktorka od lat współpracuje z Revlonem, ale my uwielbiamy oglądać ją w kolejnych odsłonach w reklamach marki. Wreszcie możemy już zobaczyć efekt jej współpracy z marką, bo reklama miała swoją premierę 14 stycznia. Tym razem Halle Berry promuje najnowsze cienie z rozświetlającym pigmentem. Wygląda jak zwykle zjawiskowo.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha mat. prasowe

Małgorzata Socha dla Avon Sensuelle

Avon Sensuelle, to najnowszy zapach marki Avon, stworzony przez Harry?ego Fremonta. Wyhkreował on wcześniej takie perfumy jak Avon Pur Blanca, czy Calvin Klein CK One.  Ambasadorką Avon Sensuelle została piękna Małgorzata Socha. Dołączyła  w ten sposób do grona takich gwiazd jak Milla Jovovich, Courtney Cox, czy Reese Witherspoon, które także występowały w kampaniach AVON.

DKNY DKNY DKNY

pureDKNY A Drop of Rose

Najnowsza odsłona słynnego jabłuszka już w lutym! Tym razem ma ono delikatny aromat róży, zbieranej na początku lata dolinie Isparta w Turcji na kwiatowych polach Anatolii. Pod koniec sezonu, 2500 ton płatków jest pakowanych, ważonych i transportowanych do destylarni gdzie są następnie łagodnie walcowane. Na koniec uzyskiwany jest z nich drogocenny olejek - składnik perfum. Zapach zamknięto w przezroczystym flakonie inspirowanym kroplą deszczu. Flakon wykonano ze szkła, które ulega całkowitemu recyklingowi, podobnie jak wytworzona z wysokiej jakości aluminium nakrętka.

Ceny:

pureDKNY Rose Scent Spray 30 ml - 179 zł

pureDKNY Rose Scent Spray 50 ml - 259 zł

pureDKNY Rose Scent Spray 100 ml - 350 zł

Więcej o: