Fryzura gwiazd: Warkocz w roli głównej

Proste ale efektowne uczesanie króluje na czerwonym dywanie - gwiazdy pokochały warkocze. Ja też, dlatego pokazuję wam jak w prosty sposób wykonać podobne fryzury. To wcale nie takie trudne, o czym przekonałam się na własnej skórze (a raczej włosach) - niespodzianka na koniec!
Katy Perry Katy Perry kolaż lula.pl

Katy Perry

Złota gałązka wpleciona w warkocz Katy Perry wyglądała naprawdę niesamowicie podczas gali People's Choice Awards. Metalowy dodatek wypatrzyłyśmy także na pokazie Zuhaira Murada (zdj. na dole).

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Lea Michele Lea Michele kolaż lula.pl

Lea Michele

Lea Michele postawiła na "total look" z warkoczy i oplotła nimi całą głowę. Choć na co dzień bardziej sprawdzą się trochę subtelniejsze wersje, to ta wybroniła się eksponując kobiecy makijaż i charakterystyczne rysy aktorki.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Julianne Hough Julianne Hough kolaż lula.pl

Julianne Hough

Warkocz Julianne Hough to jeden z moich faworytów. Wygląda elegancko, oryginalnie i nadaje rysom romantycznego, słowiańskiego charakteru. Tajemnicą tej fryzury jest jej pozornie niedbałe wykończenie - włosy zostały wsunięte pod koronę z warkocza, dzięki czemu Julianne wygląda bardzo dziewczęco. Nawet widoczne wsuwki nie są problemem!

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Amanda Seyfried Amanda Seyfried kolaż lula.pl

Amanda Seyfried

Amanda Seyfried zachwyciła naszą redakcję swoim koczkiem w stylu baletnicy, który opleciony został grubym, prostym warkoczem. W połączeniu z kocimi, przydymionymi oczami wyglądała wprost nieziemsko, a jak się okazuje fryzura wcale nie jest trudna do odtworzenia. Wystarczy trochę cierpliwości w zbieraniu wymykających się pasemek.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Sienna Miller Sienna Miller kolaż lula.pl

Sienna Miller

Korona z warkocza jest fryzurą wprost stworzoną dla Sienny Miller. Jednak nie tylko jej dobrze jest w tym uczesaniu zarówno w połączeniu ze stylem boho jak i w eleganckiej sukni. To tylko kwestia dopasowania kształtu fryzury i grubości warkocza. Popracuj też nad wykończeniem z tyłu - możesz spiąć włosy do góry ozdobną spinką, tak jak zrobiła to Sienna lub ukryć włosy wtykając je we wgłębienie nad karkiem.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Warkocz Warkocz fot. archiwum prywatne

Niespodzianka

Niedawno, dzięki pomocy Dariusza Wójcika miałam okazję wypróbować najmodniejsze uczesanie tego sezonu w wykonaniu profesjonalisty. Dobierany warkocz otacza czoło, a następnie "obejmuje" rozpuszczone pasma kończąc się za uchem. Wystarczy przypiąć wsuwkami końcówkę warkocza i przykryć ją włosami. Fryzura nie jest może zbyt trwała, ale jeśli nawet wsuwki przestaną działać, warkocz wygląda dobrze po prostu opadając wraz z resztą włosów na ramię.

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Więcej o: