Najpiękniejsze fryzury z wybiegów Tygodni Mody

Przedstawiamy przegląd najciekawszych fryzur, które mogą stać się da was inspiracją na nadchodzący sezon.
Marc Jacobs Marc Jacobs kolaż lula.pl

Marc Jacobs

Fryzury z pokazu Marca Jacobsa to przede wszystkim burza loków i push up. Jej tworzenie należy zacząć od zakręcenia drobnych loczków, które później rozczesujemy szczotką lub grzebieniem o niezbyt gęsto rozstawionych ząbkach, by dodać im objętości.

Ralph Lauren Ralph Lauren kolaż lula.pl

Ralph Lauren

Gładkie kucyki są hitem ostatnich miesięcy i będą nim także następnej jesieni. Nam spodobały się te minimalistyczne z pokazu Ralpha Laurena.

anna sui anna sui kolaż lula.pl

Anna Sui

Na pokazie Anny Sui naszą uwagę zwróciła przede wszystkim fryzura Karlie Kloss stylizowana na charakterystyczne uczesanie Anny Wintour. Naszym zdaniem modelka wyglądała obłędnie.

Anna Sui Anna Sui kolaż lula.pl

Anna Sui

Wolicie zostać przy dłuższych włosach? Na pokazie Anny Sui pojawiły się też uczesania z wykorzystaniem włosów do ramion. Po raz kolejny podstawą stał się kucyk, opleciony na początek pasmem zasłaniającym gumkę a następnie podwinięty. Dzięki temu powstaje luźny, ale i efektowny koczek.

Rodarte Rodarte kolaż lula.pl

Rodarte

Na pokazie Rodarte zachwyciły nas niedbałe loki z ciekawie ułożonym warkoczem. Uroku dodawały im metalowe opaski, kształtem przypominające drut kolczasty.

Donna Karan Donna Karan kolaż lula.pl / fashionising.com

Donna Karan

Donna Karan połączyła sportowy charakter kucyka z jego eleganckim wydaniem. Taka fryzura wydłuża optycznie rysy twarzy i sprawia, że cała sylwetka wygląda szczuplej.

Więcej o: