TOP 5: Najgorsze fryzury oscarowe

Już w niedzielę rozdane zostaną Oscary a po czerwonym dywanie przejdą gwiazdy, wystylizowane przez największych specjalistów. My przypominamy z tej okazji pięć fryzur, o których celebrytki wolałyby zapomnieć - oby nie powtórzyły swoich błędów w tym roku.
Scarlett Johansson Scarlett Johansson Kolaż lula.pl

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson zaliczyła jedną ze swoich największych urodowych wpadek właśnie w oscarową noc w 2005 roku. Jej koczek stworzony z niewielkich, bardzo napuszonych loczków wyglądał zbyt poważnie na głowie młodej aktorki. To jednak nie jego największa wada - przestylizowane włosy sprawiały wrażenie zniszczonych, a błyszczące ozdoby stanowiły kwintesencję kiczu. Równie dziwnie fryzura prezentowała się od tyłu - kok został podtrzymany tasiemką, przez co przypominał tył gorsetu.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Kolaż lula.pl

Jennifer Lopez

Wygląda na to, że loki to niezwykle ryzykowna fryzura. W przypadku Jennifer Lopez, która wybrała je na galę w 2002 roku niestety się nie sprawdziły. Ogromna fryzura sprawiła, że artystka przypominała prezenterki telewizyjne sprzed kilku dekad.

Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker Kolaż lula.pl

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker zawiodła nas w 2010 roku swoją fryzurą. Jej wielki kok (a właściwie cała rodzina nadmuchanych, krągłych koków) wyglądał dziwacznie a nie elegancko. Może gdyby był o połowę mniejszy lepiej spełniłby swoje zadanie. W tym roku czekamy na zdecydowanie prostsze uczesanie.

Kate Hudson Kate Hudson Kolaż lula.pl

Kate Hudson

Kate Hudson zwykle trzyma się prostych włosów, delikatnych fal lub gładkich upięć. Niestety zdarzają się jej odstępstwa od tej zasady - w 2001 roku wystąpiła na rozdaniu Oscarów w fryzurze a'la trwała z lat 80. To nie mogło się udać.

Marcia Gay Harden Marcia Gay Harden Kolaż lula.pl

Marcia Gay Harden

Rok 2005 był dla Marcii Gay Harden szczęśliwy, bo została wtedy mamą. Jednocześnie jednak mocno przytyła i nie do końca radziła sobie ze stylizacjami dostosowanymi do nowego wyglądu. Oscarowy kok dodał jej przynajmniej kilku dodatkowych kilogramów, a ciężki warkocz wyglądał zbyt ciężko - nawet przy tak masywnym koku.

Więcej o: