London Fashion Week: Jak wykonać makijaże z wybiegu?

Przedstawiamy kilka podpowiedzi jak przenieść makijaże z wybiegu stworzone przez wizażystów marki MAC, na potrzeby codziennego makijażu.
jonathan saunders jonathan saunders Kolaż lula.pl

Jonathan Saunders

Tej jesieni modne będą również naturalne makijaże z delikatnie zaznaczonymi oczami. U Jonathana Saundersa modelki miały mocno podkreślone brwi (zestaw do ich modelowania to absolutny must have na najbliższe miesiące) oraz rozświetlone kości policzkowe.

Polecamy:

MAC, Cienie do powiek, cena: 50 zł

Jean-Pierre Braganza Jean-Pierre Braganza Kolaż lula.pl

Jean-Pierre Braganza

Jean-Pierre Braganza postawił na bardziej wyrazisty makijaż. Mocno podkreślone oczy wymagają równie spektakularnych rzęs. Powinny być idealnie rozdzielone i długie, by dodatkowo podkreślić siłę spojrzenia. Na ustach wystarczy natomiast odrobina matowej pomadki w neutralnym kolorze.

Moschino Moschino Kolaż lula.pl

Moschino Cheap & Chic

Czerń, którą widzicie na ustach modelki to płynny pigment MAC Pro Black Lipmix. To niezwykle odważna propozycja, która jednak na modelce wygląda imponująco - szczególnie w połączeniu z czarno-białymi wzorami na ubraniach.

Kinder Aggugini Kinder Aggugini Kolaż lula.pl

Kinder Aggugini

To bardzo minimalistyczny makijaż, ale właśnie dlatego go lubimy. Dominującym akcentem są ciemne usta, na których kolor rozchodzi się do zewnątrz jak barwna plama. Rozjaśnione brwi i gładka cera stanowią tylko tło dla tego makijażu.

Polecamy: L'Oreal Color Caresse Shine Stain, odc. Milady, cena: 37,90 zł

Więcej o: