Z rudych na blond - te gwiazdy się odważyły, ale czy było warto?

Julianne Moore przefarbowała włosy na blond i nakłoniła nas tym samym do przypomnienia innych metamorfoz rudowłosych gwiazd. Lubią zmieniać się w blondynki!
Julianne Moore Julianne Moore kolaż lula.pl

Julianne Moore

Nowy kolor Julianne Moore to zmiana na potrzeby roli w nowym filmie i wydaje nam się, że aktorka raczej nie pozostanie mu wierna. Z drugiej strony odcień zawiera w sobie miodowe tony, które współgrają z piegowatą cerą aktorki. Myślicie, że powinna wrócić do dawnej miedzi czy pozostać blondynką?

Nicole Kidman Nicole Kidman kolaż lula.pl

Nicole Kidman

Nicole Kidman zachwycała nas w Cannes rozmaitymi upięciami swoich blond włosów. Choć kiedyś trudno było sobie wyobrazić aktorkę w innym niż rudy odcieniu, to teraz odwrotnie - blond wydaje się być dla niej stworzony. Łagodzi rysy i sprawia, że cała twarz wygląda subtelniej, dlatego ten odcień polecany jest kobietom po czterdziestce.

Emma Stone Emma Stone kolaż lula.pl

Emma Stone

Emma Stone wygląda doskonale zarówno w wersji rudej, jak i w blondzie. Jest jednak pewna różnica. Połączenie jasnych włosów z kobiecą, czerwoną szminką sprawia, że aktorka nie wygląda już jak dziewczyna z sąsiedztwa, ale prawdziwy symbol seksu!

Lily Cole Lily Cole kolaż lula.pl

Lily Cole

Lily Cole eksperymentowała z czernią, brązem i blondem. My zdecydowanie najbardziej lubimy ją w naturalnej, rudej wersji. Dobrze jednak, że modelka nawet rozjaśniając włosy pamiętała, by zachować je w pasującej do urody ciepłej tonacji.

Lindsay Lohan Lindsay Lohan kolaż lula.pl

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan miała już na głowie chyba wszystkie kolory włosów, w tym kilka odcieni blondu. Choć jest naturalnie rudowłosa, to blond całkiem jej służy. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się jednak odcienie miodowe, ciepłe i z domieszką złota, niż platyna widoczna na zdjęciu z lewej strony. Zbyt jasne odcienie podkreślają niedoskonałości cery i (bardzo) przedwczesne oznaki starzenia się skóry, które obecne są już u aktorki.

Więcej o: