W poszukiwaniu idealnego blondu. Wybieramy 10 najlepszych farb i wskazujemy nasze ulubione odcienie

Zobaczcie, które farby warto wypróbować, jeśli marzycie o idealnym blondzie.
Garnier Garnier Kolaż lula.pl

Garnier

Farba: Garnier, Olia

Cena: 17 zł

Nasz typ: Złocisty popielaty blond

Dlaczego: To dobra farba dla dziewczyn, które zamierzają farbować swoje włosy po raz pierwszy. Farba pozbawiona jest amoniaku, dzięki czemu ładnie pachnie i pielęgnuje włosy. To właśnie pielęgnacja, zaraz obok oczywistego celu, czyli koloryzacji, odgrywa ogromną rolę w przypadku tej farby. W produkcie znalazła się kompozycja cennych olejków, które sprawiają, że włosy stają się miękkie i gładkie. Sama farba łatwiej się dzięki nim rozprowadza - uzyskujemy równomierny i trwały kolor. Farba kryje także siwe włosy.

Więcej o gwiazdach, które przeszły z bronzu na blond TUTAJ

Schwarzkopf Schwarzkopf kolaż lula.pl

Schwarzkopf

Farba: Schwarzkopf, Blonde Ultime

Cena: 28 zł

Nasz typ: Jasny chłodny blond

Dlaczego: Claudia Schiffer, która razem z marką Schwarzkopf stworzyła linię farb do włosów w różnych odcieniach blondu, od lat testuje rozmaite farby rozjaśniające. Wybrałyśmy odcień jasnego, chłodnego blondu, bo właśnie ten pojawił się na głowie samej modelki. Wszystkie farby zostały wzmocnione o esencję z pereł i rozjaśniają włosy od 2 do 4 tonów. W kolekcji znajdziecie także dwa rozjaśniacze (ultra-mocny i mocny), które rozjaśniają nawet do 8 odcieni i zapobiegają powstawaniu żółtych refleksów.

Więcej o tym jak dbać o blond TUTAJ

Schwarzkopf Blonde Ultime ciemny blond
  w okazje.info

  L'Oreal Paris L'Oreal Paris kolaż lula.pl

  L'Oreal Paris

  Farba: L'Oreal Paris, Excellence Cr?me

  Cena: 33 zł

  Nasz typ: Naturalny Baby Blond

  Dlaczego: Farba w formie kremu jest łatwa w aplikacji i zapewnia pełne pokrycie siwych włosów. Kolor, który otrzymujemy jest intensywny i głęboki. W kosmetyku znalazły się też składniki pielęgnacyjne - pro-keratyna, kolagen oraz ceramidy. Dzięki nim nawet farbowane od lat włosy są miękkie i delikatne w dotyku. Farba może być stosowana nawet do delikatnych, cienkich włosów.

  Schwarzkopf Palette Schwarzkopf Palette kolaż lula.pl

  Schwarzkopf Palette

  Farba: Palette, Salon Colors

  Cena: 20 zł

  Nasz typ: Miedziany blond

  Dlaczego: Krem koloryzujący zapewnia bardzo mocne krycie i intensywny odcień, dbając o to, by pigmenty zostały osadzone głęboko w strukturze włosa, a następnie skutecznie w niej zamknięte. Po zastosowaniu odżywki dołączonej do opakowania włosy stają się miękkie i błyszczące. Zostają obudowane ochronną warstwą i jeszcze lepiej zachowują swój nowy kolor. W opakowaniu znajdziecie praktyczną buteleczkę z aplikatorem, który pozwala na nałożenie produktu bezpośrednio u nasady, by dokładnie pokryć odrosty.

  Palette Salon Colors Krem Trwale Koloryzujący Miedziany Blond
   w okazje.info
   L'Oreal Paris L'Oreal Paris kolaż lula.pl

   L'Oreal Paris

   Farba: Preference Wild Ombres

   Cena: 29 zł

   Nasz typ: No 4 - do włosów od jasnego blondu po blond

   Dlaczego: Efekt Ombre Hair świetnie sprawdza się latem. Nasze włosy wyglądają jakby rozjaśniło je słońce, a mocno "wybielone" końce nadają całości stylowego pazura. Teraz uzyskanie takiego efektu możliwe jest także w domu. Ważne tylko, by wybrać odpowiedni odcień - nazwy farb są bardzo pomocne. Wybieramy kolor wyjściowy, np. ciemny blond lub brąz i uzyskujemy rozjaśnione końce, pasujące do naszych naturalnych kolorów. Do opakowania dołączona jest szczoteczka, dzięki której uzyskacie stopniowy efekt rozjaśniania.

   Loreal Wild Ombres Preference Cieniująca Farba Do Włosów Do Włosów
    w okazje.info
    Syoss Syoss kolaż lula.pl

    Syoss

    Farba: Syoss, Mixing Colors: Crystallium Blonds

    Cena: 25 zł

    Nasz typ: Mroźny lśniący blond

    Dlaczego: Farba składająca się z dwóch produktów, która zapewnia jasny popielaty blond o krystalicznych refleksach i rozjaśnienie do 3 tonów. Te dwa produkty, do zharmonizowane odcienie - rozjaśniający i blond, dzięki którym uzyskujemy trójwymiarowy kolor i naturalne refleksy.

    Schwarzkopf Syoss Mixing Colors Farba do włosów metaliczny chłodny blond
     w okazje.info
     Joanna Joanna kolaż lula.pl

     Joanna

     Farba: Joanna, Intensiv Blond

     Cena: 8,99 zł

     Nasz typ: Rozjaśniacz do włosów

     Dlaczego: Jeśli zależy ci na naprawdę intensywnym rozjaśnieniu włosów, to ten produkt może okazać się ratunkiem. Pozwala na rozjaśnienie całych włosów o 4-5 tonów. W zależności od koloru wyjściowego, możemy uzyskać nawet bardzo jasny odcień blondu. Rozjaśniacz zawiera jednak keratynę, która chroni włosy już podczas zabiegu. Delikatny wyciąg z rumianku eliminuje żółte refleksy i dodatkowo wygładza włosy.

     Joanna Rozjaśniacze Blond Blond Intensiv - Intensywny rozjaśniacz do włosów
      w okazje.info
      Revlon Revlon kolaż lula.pl

      Revlon

      Farba: Revlon, Colorsilk

      Cena: 25 zł

      Nasz typ: Ciemny popielaty blond

      Dlaczego: To farba, którą stosuje sama Emma Stone. Aktorka wielokrotnie zmieniała swój odcień z rudego na blond i odwrotnie. ColorSilk jest zresztą faworytem w koloryzacji włosów w USA. Farby nie zawierają amoniaku, chronią włosy przed promieniowaniem UV i wygładzają je, dzięki zawartym w formule proteinom jedwabiu.

      REVLON Farba Do Włosów Colorsilk Ciemny Popielaty Blond
       w okazje.info
       L'Oreal L'Oreal kolaż lula.pl

       L'Oreal

       Farba: Casting Creme Gloss, Glossy blondes

       Cena: 24 zł

       Nasz typ: Jasny lodowy blond

       Dlaczego: To linia przeznaczona specjalnie do koloryzacji jasnych włosów (powinny po nią sięgać blondynki i niektóre szatynki). Farba pozwala na rozjaśnienie włosów o 2 tony. W formule farby znalazł się ekstrakt z cytryny, który rozjaśnia i rozświetla włosy. Poza tym kompozycja składników pielęgnacyjnych chroni włosy od wewnątrz i od zewnątrz, przez co stają się miękkie i gładkie. Zakończeniem koloryzacji jest nałożenie odżywczej maski z mleczkiem pszczelim, które zabezpiecza kolor i dodatkowo wygładza włosy.

       LOREAL CASTING CREME Farba do Włosów bez Amoniaku Jasny Lodowy blond
        w okazje.info
        Wellaton Wellaton kolaż lula.pl

        Wellaton

        Farba: Wellaton, Pianka trwale koloryzująca

        Cena: 23 zł

        Nasz typ: Orzechowy blond

        Dlaczego: Farba w formie pianki to sposób na koloryzację włosów dla tych z was, które nigdy jeszcze nie próbowały samodzielnie zmieniać koloru lub miały trudności z aplikacją kosmetyku. Pianka łatwo się rozprowadza i dociera do samej nasady włosów, rozjaśniając stopniowo włosy na całej długości. Kolor jest intensywny, a przede wszystkim bardzo błyszczący.

        Wella Wellaton Krem trwale koloryzujący Złoty Blond
        w okazje.info
        Więcej o: