Fiołkowy manicure Essie. Spróbuj czegoś nowego i skuś się na fiolet [PORADNIK]

Jeżeli znudził ci się twój klasyczny manicure i nie masz pomysłu co namalować na paznokciach, może skusisz się na naszą propozycję?
Potrzebne lakiery Potrzebne lakiery fot. materiały prasowe

Co jest potrzebne?

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Do wykonania naszego dzisiejszego manicure'u potrzebne będą cztery lakiery. My pokazujemy wam wersję fioletową, ale możecie użyć jakiegokolwiek innego koloru. Ważne, by były to zbliżone do siebie odcienie i żebyś mogła je ułożyć od najjaśniejszego do najciemniejszego. Możesz też zrezygnować z któregoś koloru. Wybór należy do ciebie, ale proponujemy połączyć właśnie te lakiery:

  • Blanc
  • Go Ginza
  • Play Date
  • No More Film

Jeżeli nie masz wprawy, przyda się także cienki pędzelek, który pozwoli ci na większą precyzję.

Krok po kroku Krok po kroku fot. materiały prasowe

Jak zrobić wzory?

Przejdźmy do rzeczy. Jeżeli będziesz używać cienkiego pędzelka, pamiętaj żeby czyścić go w zmywaczu za każdym razem kiedy sięgasz po nowy kolor. W ten sposób zapobiegniesz smugom i zachowasz czystość kolorów.

Zacznij od namalowania białego, pionowego paska na środku paznokcia. Następnie nałóż ciemniejszy kolor - Go Ginza i namaluj nim dwa kolejne po obu stronach białej linii. Kontynuuj dokładanie coraz ciemniejszych lakierów aż dojdziesz do No More Film. Gdy skończysz, pozwól swoim wzorkom wyschnąć i nałóż lakier utwardzający, który utrwali efekty twojej pracy. Gotowe!

Jakie są twoje ulubione lakiery? Lubisz bawić się i malować różne wzorki czy jesteś tradycjonalistką?

Więcej o: