Znamy datę premiery Urban Decay Naked Smoky. Oto 4 palety, które umilą wam czekanie

Jeśli miałybyśmy wybrać gwiazdy kosmetycznego świata, palety Naked od Urban Decay z pewnością znalazłyby się w ścisłej czołówce. Już niedługo, do sławnej rodziny dołączy wersja Smoky.
Urban Decay Naked Smoky Urban Decay Naked Smoky instagram.com/urbandecaycosmetics

Urban Decay Naked Smoky

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Premierze każdej kolejnej palety Naked, towarzyszy niesamowity szum mediowy. Miłośniczki kosmetyków i makijażu niecierpliwie wyczekują debiutu, a kiedy cienie ukażą się już na rynku, mówi się tylko o nich. Najnowsza edycja, Smoky, z pewnością korzysta z popularności zbudowanej przez swoje starsze siostry. W końcu jak można wykonać makijaż, który byłby jednocześnie naked i smoky?

CienieUrban Decay

 

Przyjrzyjmy się samemu wnętrzu pudełka. Tradycyjnie zawiera ono dwanaście cieni. Od beżu i złota po ciemne brązy i grafity. Co może dziwić, nie znajdziemy tutaj czerni, która wydaje się być niezbędna do przydymionego oka.

Jak zwykle w przypadku Urban Decay, większość cieni jest błyszcząca, jednak są też matowe i satynowe (które i tak błyszczą bardziej niż innych firm). Świat pozna Naked Smoky już ósmego lipca. Ogólnie paleta wydaje się bardzo użyteczna. Czy niezbędna? Zobaczymy po jej premierze w Polsce.

Zoeva Smoky Zoeva Smoky mintishop.pl

Zoeva Smoky

Na pierwszy ogień weźmiemy paletę, która wygląda niemal identycznie do Naked Smoky. Zoeva to firma, która zasłynęła z fantastycznych pędzli. Stopniowo, coraz więcej jej produktów zyskiwało uznanie. Dzisiaj klienci chwalą również produkty do ust i oczu.

W zestawie Smoky znajdziemy dziesięć sporych cieni. Kolory świetnie nadadzą się do wykonania klasycznego i bardziej odważnego przydymionego oka. Zobaczymy wśród zarówno błyszczące i aksamitne, matowe cienie.

Cena: 71zł

Sleek Au Naturel Nude Sleek Au Naturel Nude mintishop.pl

Sleek Au Naturel Nude

Jeżeli interesujesz się makijażem, z pewnością znasz paletki Sleeka. Każda z nich zawiera dwanaście okrągłych cieni. Są dość małe, ale kolory zwykle mają w sobie dużo pigmentu, więc nie potrzeba ich wiele.

Ta paleta ma w sobie zdecydowanie więcej ciepłych kolorów, więc polecamy ją tym z was, które mają niebieskie lub zielone oczy. Plusem tej propozycji jest duża ilość matowych cieni.

Cena: 37zł

Bikor Marocco Stardust Secret #9 Bikor Marocco Stardust Secret #9 Bikor

Bikor Marocco #9 Stardust Secret

Przez długie lata, jedynym produktem, który kojarzył mi się z tą polską marką, był bronzer Ziemia Egipska. Niedawno miałam okazję spróbować ich cieni i zdecydowanie się nie zawiodłam. Są aksamitne, dobrze się rozcierają, kolory są naprawdę mocne. Jedyny minus jaki mogę znaleźć to to, że pędzel nabiera bardzo dużo produktu, więc trzeba porządnie otrzepać pędzel.

Mimo że paleta składa się tylko z jednej trzeciej tego, co znajdziemy w palecie Naked, wcale nie pozostaje w tyle. Jeżeli nie lubicie dużych opakowań, dużo podróżujecie lub wiecie, że tyle kolorów wam wystarczy, spróbujcie. Tym zestawem jesteście w stanie wyczarować piękne i oryginalne smokey.

Cena: 160zł

Barry M Smokin Hot Barry M Smokin Hot mintishop.pl

Barry M Smokin Hot

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Smokin Hot od firmy Barry M to najbardziej budżetowa propozycja w naszym zestawieniu. Znajdziecie w niej sześć cieni ułożonych od najjaśniejszego do najciemniejszego. Wszystkie są mniej lub bardziej błyszczące. Kolory są intensywne, a ich zestawienie to klasyczny komplet do najbardziej tradycyjnej wersji przydymionego oka.

W zestawie znajduje się też brzoskwiniowy róż, który intensywnością nie odbiega od cieni.

Cena: 31zł

Jaka jest twoja ulubiona paleta? Lubisz mocne makijaże w stylu przydymionego oka?

Więcej o: