Wakacyjna fryzura krok po kroku. Styliści Balmain uczą nas, jak wykonać idealne plażowe fale

Kojarzysz ten moment, w którym wracasz do domu po całym dniu na plaży, a twoje włosy są wygrzane słońcem i mają o wiele więcej objętości dzięki soli morskiej? Teraz możesz odtworzyć ten styl w domu.
Krok 1 Krok 1 Balmain Paris Hair Couture

Krok 1

Kochasz modę i gwiazdy? Polub nas!

Plażowe fale to idealna fryzura na lato nie tylko dla długich włosów. Świetnie sprawdzi się także w przypadku krótszych fryzur.

Na początku rozczesz dokładnie włosy i spsikaj je sprayem z solą morską, który sprawi, że będą trochę bardziej szorstkie i doda im ciekawej tekstury.

Spray z solą morskąmateriały prasowe

Krok 2 Krok 2 Balmain Paris Hair Couture

Krok 2

Wybieraj pasma o szerokości kilku centymetrów i je zroluj. Pamiętaj, że im większe sekcje, tym luźniejsze otrzymasz fale. Radzimy nie ściskać włosów zbyt ciasno.

Następnie chwyć dwa pasma i obwiń je dookoła siebie.

Krok 3 Krok 3 Balmain Paris Hair Couture

Krok 3

Teraz do gry wkracza prostownica. Włącz ją zanim zaczniesz się czesać, wtedy spokojnie wystarczająco się nagrzeje.

Złap za końcówki i kilka razy przesuń po nich prostownicą. Ciepło utrwali skręt i sprawi, że użyty wcześniej produkt wniknie głębiej we włosy.

Powtórz powyższe czynności na wszystkich włosach. Możesz spiąć na chwilę każdą gotową sekcję i pozwól jej ostygnąć. Wtedy fale na pewno będą trzymać się dłużej.

Krok 4 Krok 4 Balmain Paris Hair Couture

Krok 4

Odepnij pasma i roztrzep je delikatnie palcami. Pamiętaj, nie rozczesuj ich, ponieważ cała twoja praca pójdzie na marne. Jeśli wiesz, że twoje włosy szybko się prostują, warto użyć lakieru do włosów.

Więcej o: