Przegląd kosmetyków do włosów z solą morską. Dzięki nim uzyskasz modną fryzurę surferki

Delikatne fale jakby roztrzepane wiatrem i posklejane solą, to najmodniejsza fryzura tego lata. Jeżeli nie możesz wyjechać nad morze, a chcesz ją odtworzyć, wystarczy spray!
Schwarzkopf Beach Girl Schwarzkopf Beach Girl kolaż lula.pl

Schwarzkopf Got2B Beach Girl

Spray Schwarzkopfa to bardzo przyjemny produkt, który delikatnie usztywnia włosy, ale nie sprawia, że są one twarde i łamliwe. Można go stosować zarówno na suche jak i na mokre włosy. Bardzo dobrze sprawdza się do odświeżenia i zmierzwienia fryzury w ciągu dnia.

Ciężko z nim przesadzić, ponieważ trzeba wypsikać naprawdę sporo produktu by mógł on skleić kosmyki. Po użyciu włosy są jednocześnie roztrzepane i ułożone, ale nadal miękkie.

Objętość: 200ml

Cena: 20zł

Aussie Miracle Beach Waves Aussie Miracle Beach Waves kolaż lula.pl

Aussie Miracle Beach Waves

Spray Aussie to najnowszy kosmetyk w tym zestawieniu. Podobnie jak poprzedni kosmetyk, powinnyście znaleźć go już w większości drogerii, które prowadzą sprzedaż marki. Delikatnie podkreśla skręt włosów, jednak niezbyt dobrze radzi sobie z podkręcaniem prostych. Dlatego najlepiej używać go na na włosy po użyciu lokówki.

W składzie sprayu znajdują się wyciągi z wodorostów, które mają na celu zminimalizować wysuszające działanie soli morskiej. Kolejnym plusem jest przyjemny zapach.

Objętość: 150ml

Cena: 30zł

Toni & Guy Casual Texturizing Spray Toni & Guy Casual Texturizing Spray kolaż lula.pl

Toni & Guy

Produkt firmy Toni & Guy ma bardzo specyficzny zapach, który nie każdemu będzie pasować. Jest świeży, jednak mało kobiecy i dość mocny, więc może niezbyt dobrze łączyć się z perfumami. Jednak działanie jest na tyle dobre, że zapach staje się sprawą mało istotną.

Włosy, które zostały pogniecione i ułożone przy pomocy tego kosmetyku wyglądają bardzo naturalnie i trzeba mocno przesadzić żeby je skleić. Sól jest wyczuwalna, efekt rzeczywiście przypomina fryzurę, która wytrzymała cały dzień na plaży.

Objętość: 200ml

Cena: 30zł

Bumble & Bumble Surfing Spray Bumble & Bumble Surfing Spray kolaż lula.pl

Bumble & Bumble

Produkt firmy Bumble & Bumble to niezaprzeczalnie rzecz z wyższej półki. Podobnie jak spray Aussie, Surf Spray zawiera wyciągi z wodorostów, dzięki czemu poza dodaniem włosom ciekawej faktury, nawilża je i chroni przed działaniem soli i słońca.

Najlepsze efekty uzyskasz spsikując wilgotne włosy kosmetykiem i susząc je z dyfuzorem lub używając go na zakręcone wcześniej włosy.

Objętość: 125ml

Cena: 145zł

Więcej o: