Testujemy 3 popularne żele do brwi z drogerii. Który z nich jest najlepszy?

Żel do brwi to bardzo przydatny kosmetyk, który może nam pomóc w uzyskaniu idealnego makijażu. Utrwali kształt, doda koloru lub objętości. Zobacz, po który warto sięgnąć
Catrice Eyebrow Filler Catrice Eyebrow Filler redakcja

Catrice Eyebrow Filler

Jeżeli nie masz czasu lub ochoty na pełen makijaż brwi, żel Catrice to coś dla ciebie. Jak sama nazwa wskazuje, kosmetyk nie tylko dodaje koloru i utrwala, ale również dodaje objętości. Zawiera miniaturowe włókna, które dają wrażenie pełnych brwi. Dzięki temu można go używać samodzielnie, bez żadnych innych kosmetyków.

Żel jest dość gęsty, to sprawia, że łatwo nim malować włoski. Dodatkowo, sprawę ułatwia wąska szczoteczka, która jest bardzo wygodna, nawet przy wąskich brwiach.

 

Żel Catriceredakcja

 

Żel dobrze układa włoski i trzyma je na miejscu przez cały dzień. Jednocześnie nie są one całkowicie sztywne. Kolor jest dość uniwersalny i będzie pasować praktycznie wszystkim, oprócz osób z bardzo, bardzo jasną oprawą oczu.

Cena: ok. 15zł

Maybelline Brow Drama Maybelline Brow Drama redakcja

Maybelline Brow Drama

To produkt, którego sława zdecydowanie wyprzedziła jego polską premierę. Jest znany i lubiany na całym świecie. W tym przypadku, producenci postawili przede wszystkim na kolor. Kosmetyk nie zawiera dodatkowych włókien, które miałyby zwiększyć objętość brwi, ale zdecydowanie poprawia ich odcień. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne średni i ciemny brąz.

Najlepiej sprawdzi się u osób z pełnymi, gęstymi brwiami, które nie wymagają dużo pracy, jedynie lekkiej poprawki. Utrwala, jednak jeśli wasze włoski są niesforne, lepiej wybrać coś mocniejszego.

Żel Maybellineredakcja

 

Żel jest dość wodnisty, a jego dziwaczna szczoteczka nie ułatwia pracy. Jest ona wąska u nasady i na końcu rozszerza się. Końcówka w kształcie kulki jest nieporęczna i łatwo zrobić nią bałagan.

Cena: 28zł

L'Oreal Brow Artist Plumper L'Oreal Brow Artist Plumper redakcja

L'Oreal Brow Artist Plumper

Podobnie jak żel Catrice, Brow Artist Plumper zawiera malutkie włókna, które zwiększają objętość rzęs. To coś dla ciebie, jeśli potrzebujesz naprawdę mocnego utrwalenia. Produkt po zaschnięciu mocno usztywnia włoski, jednak nie wygląda to źle. To, co może odstraszyć to kolor. Kosmetyk dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: transparentnej, jasnej i ciemnej. Pierwsza z nich (na zdjęciu) jest bardzo jasna i wydaje się prawie metaliczna. O dziwo, nie jest to bardzo widoczne po pomalowaniu, a nawet bywa przydatne, jeśli zdarzy ci się przesadzić i zbyt mocno podkreślić brwi.

Żel L'Orealredakcja

 

Żel L'Oreal wyróżnia bardzo mała szczoteczka, która jest poręczna i wygodna w użyciu nawet w przypadku wąskich, drobnych brwi.

Cena: 35zł

Więcej o: