Szukasz inspiracji? Zobacz makijażystów światowych gwiazd, których warto śledzić na Instagramie

Instagram jest świetnym miejscem do szukania nowych inspiracji i podglądania kulisów pracy makijażysty. Przedstawiamy dziesięciu wizażystów gwiazd, których naprawdę warto obserwować.
Lora Arellano Lora Arellano instagram.com/lora_arellano

Lora Arellano

Patrząc na styl Lory, całkiem łatwo domyślić się, za czyj makijaż jest odpowiedzialna. Jest ulubioną wizażystką Rihanny i założycielką, znanej w kręgach miłośniczek kosmetyków, marki MELT. W ofercie firmy znajdują się szminki i zestawy cieni do oczu w odważnych i nietypowych odcieniach.

Na jej profilu znajdziecie mnóstwo kolorowych makijaży połączonych z równie szalonymi fryzurami. Mimo że styl Lory na pewno nie należy do subtelnych, na pewno znajdziecie u niej coś, co was zainspiruje.

Lisa Eldridge Lisa Eldridge instagram.com/Lisaeldridgemakeup

Lisa Eldridge

Kompletnym przeciwieństwem Lory Arellano jest Lisa Eldridge. Jej makijaże skupiają się przede wszystkim na podkreśleniu urody klientki, nie na stworzeniu jej od nowa. Ta brytyjska wizażystka maluje zastępy gwiazd. Z jej usług korzystają między innymi Keira Knightley, Kate Winslet, Alexa Chung i wiele innych. Dodatkowo, Lisa jest także dyrektor kreatywną marki Lancome i odpowiada za kilka ostatnich kampanii firmy.

Jej pracę możecie śledzić na Instagramie, a także na kanale na You Tube. Tam Lisa pokazuje swoje techniki oraz krok po kroku odtwarza makijaże, w których wcześniej pojawiły się gwiazdy. Jej wizaże są zwykle bardzo subtelne, a sama Lisa ma w sobie niezwykłą klasę i zwyczajnie dobrze się jej słucha. Jeśli mimo to będzie wam jej mało, w tym roku wydała książkę Face Paint.

Francesca Tolot Francesca Tolot instagram.com/francescatolot

Francesca Tolot

Francesca Tolot jest wizażystką, która malowała większość największych amerykańskich gwiazd. Jedną z jej najczęstszych klientek jest Beyonce Knowles, jednak jej resume to aż sześć stron nazwisk, nazw firm, teledysków i magazynów. Wśród nich znajdziemy również Madonnę, Evę Longorię, Keshę, Kate Moss i wiele, wiele innych.

Jej profil na Instagramie pełen jest zdjęć z jej najróżniejszych zleceń, również tych starszych.

Mario Dedivanovic Mario Dedivanovic instagram.com/makeupbymario

Mario Dedivanovic

Teraz coś dla tych, którym Kim Kardashian nadal mało. Mimo że nie jest to jego jedyna klientka, jej na instagramowych zdjęciach znajdziemy zdecydowanie najwięcej. Poza nią zobaczymy między innymi jej siostry oraz Ciarę.

Jeżeli lubisz bardzo mocne, dopracowane makijaże, profil Mario to na pewno źródło inspiracji dla ciebie. Nie jest to styl oryginalny, ale nada się na większość okazji. Jeśli bardzo ci się spodoba, Mario prowadzi warsztaty, na których uczy swoich technik. Niestety odbywają się w Stanach, a ich koszt może dochodzić do nawet 900 dolarów.

Charlotte Tilbury Charlotte Tilbury instagram.com/ctilburymakeup

Charlotte Tilbury

Kolejna wizażystka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Charlotte to nie tylko popularna makijażystka gwiazd, ale także właścicielka i kreatorka jednej z szybciej rozwijających się marek. Jej produkty są lubiane zarówno przez profesjonalistów jak i przez amatorki.

Do jej klientek należą między innymi Sienna Miller, Cara Delevingne i Emily Ratajkowski. Jej styl jest dość klasyczny, chociaż nie bez odrobiny pazura. Nie jest jednak tak ciężki jak Dedivanovica.

Mary Phillips Mary Phillips instagram.com/1maryphillips

Mary Phillips

Mary Phillips to kolejna makijażystka, z której usług korzystają tłumy amerykańskich celebrytek. Wśród jej klientek znajdują się Jennifer Lopez, Chrissy Teigen, Salma Hayek i dużo, dużo innych.

Jej profil pełen jest zdjęć wykonanych przez nią makijaży, więc naprawdę jest co oglądać. Po kilku przesunięciach myszką zobaczymy, że najwięcej miejsca w profilu poświęca JLo, którą maluje między innymi do amerykańskiej edycji Idola.

Więcej o: