5 najdziwniejszych trendów urodowych 2015. Odważyłyście się na któryś?

Ten rok obfitował w najróżniejsze, w większości bardzo kolorowe trendy. Widzieliśmy włosy, paznokcie i makijaże, których wcześniej nikt by się nie spodziewał.
Bubble nails Bubble nails kolaż lula.pl

Bąbelkowe paznokcie

Już sama nazwa sugeruje, że nie będziemy mieć do czynienia z niczym pięknym. Na czym polega ten manicure? Na każdym paznokciu robi się kulkę z akrylu tak, by przypominała bąbel. Brzmi to raczej jak rodzaj choroby, ale to nie przeszkodziło temu stylowi wywołać w internecie istną burzę.

Na szczęście trend się specjalnie nie rozprzestrzenił i zakończył swój żywot jako chwilowa, internetowa sensacja. Ufff...

Brokatowy przedziałek Brokatowy przedziałek kolaż lula.pl

Brokatowe odrosty

Wyobraź sobie, że masz modne, kolorowe włosy. Są one bardzo trudne w utrzymaniu i na dodatek wymagają częstego farbowania odrostów. Co zrobić kiedy nie masz czasu albo zwyczajnie jesteś zbyt leniwa żeby to zrobić? Według niektórych, najlepszych sposobem jest... oblepienie przedziałka brokatem. Tak. Brokatem. Nie ma w końcu nic bardziej magicznego niż mieniące się mnóstwem kolorów odrosty prawda?

Ps. Tak, jeśli zrobicie to chociaż raz, już nigdy nie pozbędziecie się brokatu ze swojego życia.

Clown Contouring Clown Contouring Instagram.com

Clown Contouring

Ten rodzaj konturowania wydaje się najmniej szalony ze wszystkich, ponieważ jest to tylko część procesu makijażu. Chodzi o to, by wszystkie kolory potrzebne nam do wymodelowania twarzy a także róż czy korektory korekcyjne nakładać tak, by przypominały twarz clowna. Potem wszystko jest rozcierane i mamy na twarzy zwykły makijaż, co prawda nadal przypomina on maskę.

Paznokcie - akwaria Paznokcie - akwaria kolaż lula.pl

Paznokcie akwaria

Ten trend wiąże się przede wszystkim ze wzrostem popularności wszelkich sztucznych paznokci. Czy to żele, czy akryle, ludzie zaczęli coraz bardziej kombinować i tworzyć coraz bardziej oryginalne wzory.

Jednym z nich są małe okienka, które są wypełniane płynem i brokatem. Dzięki temu mogą przypominać miniaturowe akwarium albo kulę ze spadającym śniegiem. Niestety, takie paznokcie muszą być długie i bardzo grube by można było zrobić w nich tę całą instalację.

siwe włosy siwe włosy kolaż lula.pl

Siwe włosy

Ten rok zdecydowanie należał do kolorowych włosów. Widzieliśmy neonowe, tęczowe, perłowe, przypominające rozlaną benzynę i prawdopodobnie jeszcze kilka innych, których nazw już nie pamiętamy. Wśród tych wszystkich cukierkowych barw, naszym zdaniem, najbardziej wyróżnia się pozornie smutny kolor - szary.

Tak zwane babcine, siwe włosy są naprawdę oryginalne i jeśli są dobrze dopasowane, wyglądają naprawdę świetnie.

Który trend waszym zdaniem powinien wygrać to zestawienie? Odważyłyście się na spróbowanie któregoś z nich?

Więcej o: