Najładniejsze i najciekawsze fryzury polskich gwiazd. W styczniu królowały grzywki i warkocze

Styczeń to miesiąc wielu premier i imprez. Przyjrzałyśmy się najlepszym fryzurom z polskich czerwonych dywanów. Kto wypadł najlepiej?
Anna Lewandowska Anna Lewandowska WBF

Anna Lewandowska

Fryzura Anny Lewandowskiej, w której pokazała się na Gali Mistrzów Sportu, to najlepszy przykład luźnego, niskiego kucyka. Fryzura wygląda jak czesana wiatrem, choć prawdopodobnie była bardzo dobrze przemyślana i utrwalona. Nam szczególnie podoba się zakrycie gumki włosami i objętość całego upięcia.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec WBF

Natalia Siwiec

To bardzo nietypowe upięcie jak na Natalię. Zwykle kojarzymy ją z fryzurami klasycznej seksbomby. Jednak ostatnio jej styl zaczął się delikatnie zmieniać i coraz częściej nas zaskakuje. Grzywka jest jednym z największych trendów przyszłych sezonów i gwiazdy coraz częściej decydują się na takie cięcia, nawet jeśli to tylko dopięte włosy. Widać, że Natalia trzyma rękę na pulsie i dobrze wie, co jest na topie.

Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke WBF

Katarzyna Warnke

Delikatny, rozpuszczony warkocz dobrze komponował się z lekką koronkową sukienką Katarzyny Warnke, w której wystąpiła na tegorocznym Balu Dziennikarzy. Biorąc pod uwagę, że nasze gwiazdy zwykle stawiają na błyszczące fale, tak niezobowiązująca fryzura jest czymś odświeżającym.

Kasia Cichopek Kasia Cichopek WBF

Katarzyna Cichopek

Grzywka i kok na czubku głowy. Już to gdzieś widzieliśmy, prawda? W porównaniu do fryzury Natalii Siwiec, upięcie Katarzyny Cichopek jest o wiele lżejsze i bardziej dziewczęce. Dzięki temu wygląda przynajmniej kilka lat młodziej i bardzo, bardzo korzystnie.

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio WBF

Klaudia Halejcio

Czy to jeszcze warkoczy, czy to już kucyk? Ciężko powiedzieć, ale nam bardzo się podoba. Romantyczna fryzura pasuje do uroczej stylizacji Klaudii, ale nie jest zbyt tradycyjna czy nudna. Upięcie jest pełne objętości, lekkości i bardzo dynamiczne. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie  do wielu różnych stylizacji. Fryzura dobrze wyglądałaby także w bardziej rockowym wydaniu, na przykład z ramoneską.

Angelika Mucha Angelika Mucha WBF/Marek Kudelski

Angelika Mucha - Litlemooonster96

Wiemy, że w porównaniu z poprzednimi fryzurami, niewiele się tutaj dzieje. Jednak jeśli ma się takie włosy, czasem lepiej nic z nimi nie robić. A Angelika zdecydowanie ma się czym pochwalić. Długie, zdrowe, gęste włosy w takim kolorze są ozdobą same w sobie i warto je pokazywać w całej okazałości. Szczególnie jeśli ich właścicielka jest nastolatką.

Kto waszym zdaniem wypadł w tym miesiącu najlepiej? Może najbardziej podobał wam się ktoś spoza naszej listy?

Więcej o: