Najlepsze kosmetyki do malowania brwi. Kredki, flamastry a może cienie?

Dobrze podkreślone brwi to podstawa poprawnego makijażu. Pokazujemy kosmetyki, które sprawią, że nie będzie to trudne.
MAC Veluxe Brow Pencil MAC Veluxe Brow Pencil MAC Cosmetics

MAC Veluxe Brow Liner

Kredka Veluxe Brow Liner to jedna z lepszych kredek z jakimi miałam styczność. Wystarczy dosłownie przesunąć nią po skórze, bez przyciskania, a kolor i tak jest widoczny. Nie jest jednak przesadnie miękka, więc precyzyjne wyrysowanie kształtu nie sprawia żadnych problemów. Dzięki mocnemu kolorowi, zużywa się jej naprawdę niewiele.

Plusem jest także dołączona spiralka, która bardzo dobrze czesze i układa włoski. Jest też przydatnym kołem ratunkowym, jeśli przesadzimy z ilością kredki.

Cena: 79zł

Maybelline Brow Satin Maybelline Brow Satin hildasbeautykit,blogspot.com

Maybelline Brow Satin

Od premiery, która miała miejsce w zeszłym roku, Brow Satin Maybelline zajmuje zaszczytne, wysokie miejsce na liście naszych "brwiowych" ulubieńców. Z jednej strony plastikowego opakowania mamy cieniutką, wykręcaną kredkę, z drugiej małą gąbkę i cień w nakrętce. Sztyft pozwala ładnie narysować kształt brwi lub pojedyncze włoski. Z kolei gąbeczka pomaga wszystko rozetrzeć i nieco złagodzić zbyt ostre linie.

Cena: 28zł (często bywa w promocjach, na przykład za 19zł)

Soap & Glory Archery Soap & Glory Archery Boots

Soap & Glory Archery Brow Pencil & Tint

Kolejna kredka na naszej liście, ale tym razem trochę inna. W plastikowym opakowaniu, z jednej strony znajdziemy wykręcany sztyft, z drugiej cieniutki flamaster. To właśnie ta druga część jest gwiazdą, ale kredka również zasługuję na uwagę. Mazak to tak naprawdę bardzo, bardzo drony pędzelek, którym łatwo namalować zarówno ostrą linię jak i cienkie, pojedyncze włoski.

Cena: ok. 10 Euro

Urban Decay Brow Box Urban Decay Brow Box Urban Decay

Urban Decay Brow Box - 149zł

Jeżeli jesteś blondynką i niespecjalnie wiesz jakie cienie do malowania brwi wybrać, a masz do wydania trochę więcej pieniędzy, ten produkt może być czymś dla ciebie. Brow Box marki Urban Decay powstał we współpracy z Gwen Stefani i widać to od razu po jego wyglądzie. W środku znajdziemy dwa cienie idealne dla blondynek, wosk do utrwalania kształtu brwi. W dolnej szufladce chowają się dwa miniaturowe pędzelki i pęseta.

Tańszą alternatywą jest podobne pudełeczko Catrice. Znajdują się w nim dwa cienie, pędzelek ze spiralką

Cena: 149zł

Liner w płynie do brwi Liner w płynie do brwi Golden Rose

Golden Rose Longstay Liquid Browliner - 16.90zł

Malowanie brwi eyelinerem w płynie brzmi jak koszmarny pomysł. No, chyba że mamy na myśli ten specjalnie do tego przeznaczony z Golden Rose. Ma bardzo mały precyzyjny aplikator, którym łatwo wypełnić wszystkie luki między włosami. Efekt utrzymuje się na brwiach przez cały dzień i w ogóle nie musimy się nimi przejmować. Kosmwtyk dostępny jest w trzech odcieniach, więc każdy powinien coś sobie dobrać.

Cena: 16,90zł

Więcej o: