Kosmetyki, które możesz dzielić ze swoim facetem. Oboje na tym skorzystacie i zaoszczędzicie!

Po co kupować podwójnie jeśli można używać tego samego i zaoszczędzić? Pokazujemy pięć kosmetyków, którymi możesz dzielić się ze swoim facetem.
Kosmetyki, które możesz dzielić ze swoim chłopakiem Kosmetyki, które możesz dzielić ze swoim chłopakiem Unsplash.com

Pomada, pasta lub żel do włosów

Masz krótkie włosy lub często układasz je kremowymi produktami? Spokojnie możesz dzielić się z chłopakiem jego kosmetykiem do ich stylizacji. W końcu działają dokładnie tak samo, a tego rodzaju produkty potrafią być drogie.

Kosmetyki, którymi możesz dzielić się z facetem Kosmetyki, którymi możesz dzielić się z facetem Unsplash.com

Maszynki do golenia

O tym, że męskie maszynki są po prostu lepsze, wiemy wszyscy. Te przeznaczone dla kobiet są może różowe, ale często o wiele gorzej golą lub łatwiej się nimi zaciąć. Na dodatek te dla mężczyzn bywają sporo tańsze.

Oczywiście nie namawiamy was do używania dosłownie tej samej maszynki, ale o wiele łatwiej i taniej kupić jedną paczkę takich samych, męskich maszynek.

Kosmetyki, którymi możesz dzielić się ze swoim facetem Kosmetyki, którymi możesz dzielić się ze swoim facetem Unsplash.com

Perfumy

Coraz bardziej popularne są zapachy, których nie da się przyporządkować do żadnej konkretnej płci. Mogą dobrze pachnieć zarówno na kobietach i mężczyznach. Jeśli jesteście fanami niezbyt oczywistych kompozycji, to może być rozwiązanie dla was.

Jednymi z pierwszych perfum dla obu płci, które przebiły się do mainstreamu i zdobyły ogromną popularność były te od Calvina Kleina, czyli The One. Na rynku znajdziemy ich coraz więcej, na różnych półkach cenowych.

Kosmetyki, które możesz dzielić ze swoim facetem Kosmetyki, które możesz dzielić ze swoim facetem Unsplash.com

Żel pod prysznic

Męskie i damskie żele pod prysznic różnią się przede wszystkim zapachami, dlatego jeśli tylko uda wam się znaleźć jeden, który podoba się wam obojgu, nie ma przeszkód, abyście go razem używali. Kosmetyki dla mężczyzn są często niepotrzebnie zbyt intensywne i mogą wysuszać skórę, dlatego przejście na jeden produkt może i jemu i waszemu budżetowi wyjść na dobre.

Kosmetyki, którymi możesz się dzielić z facetem Kosmetyki, którymi możesz się dzielić z facetem Unsplash.com

Krem nawilżający

Krem nawilżający to coś, do czego używania powinnaś namówić swojego faceta i możliwe, że bardzo chętnie skorzysta. Tym bardziej jeśli jego skóra jest wrażliwa lub bardzo sucha. Kremy nawilżające dla kobiet i mężczyzn różnią się przede wszystkim etykietkami, dlatego spokojnie możecie dzielić się tym podstawowym kosmetykiem pielęgnacyjnym.

To wszystko dotyczy także innych kremów, na przykład tych pod oczy czy do rąk.

Dzielicie się kosmetykami ze swoim facetem? Może wolicie mieć wszystko oddzielne i osobiste?