Fryzury na wesele: Zobacz 15 pomysłów na najmodniejsze upięcia tego sezonu [ZDJĘCIA]

Szukasz pomysłów na ciekawe fryzury na wesele? Mamy garść inspiracji, które pomogą ci przygotować się do sezonu ślubnego.
Fryzury na wesele: najmodniejsze upięcia Fryzury na wesele: najmodniejsze upięcia instagram.com/dailybe/romakuafor

Fryzury na wesele: Zobacz 15 pomysłów na najmodniejsze upięcia tego sezonu [ZDJĘCIA]

Fryzury na wesele to coś wcale nie tak oczywistego, jak się wydaje. Szukasz pomysłów? Mamy garść inspiracji, które pomogą ci przygotować się do sezonu ślubnego.

Największą gwiazdą wesela, jest oczywiście panna młoda. Jednak mimo że to ona jest na swoim ślubie najpiękniejsza, goście też muszą się odpowiednią prezentować. Znalezienie odpowiedniej fryzury na wesele może sprawiać problemy, szczególnie jeśli zupełnie nie macie na nią pomysłu.

Żeby ułatwić wam poszukiwania, wybrałyśmy piętnaście inspirujących fryzur na wesele, które na pewno wam się spodobają lub pomogą wymyślić wasze wymarzone upięcia. Nasze propozycje są w większości delikatne i dziewczęce, ale znajdziecie wśród nich także bardziej odważne uczesania. Nasze ulubione fryzury na wesele to te, które łączą w sobie warkocze z kokami.

O czym należy pamiętać przy wyborze fryzury na wesele?

Wybierając fryzurę na wesele, musisz pamiętać, że nie powinna być ona zbyt ekstrawagancka. Impreza weselna to nie miejsce na szalone eksperymenty, więc irokeza zostaw na inną okazję. Nie oznacza to jednak, że musisz decydować się na nudne koki czy loki kręcone na papilotach. Fryzury na wesele potrafią być naprawdę ciekawe i twarzowe.

Najprostszą i najbardziej uniwersalną fryzurą na wesele i praktycznie każdą inną imprezę, są luźne fale. Najlepiej zakręcić je na prostownicy, wtedy wyglądają bardziej naturalnie. Potem wystarczy utrwalić je lekko lakierem i wgnieść w nie spray z solą morską, dzięki któremu staną się sztywniejsze i zyskają ciekawszą fakturę. Z tak przygotowanych włosów możesz także tworzyć inne fryzury na wesele, na przykład romantyczne upięcia i warkocze.

Wybierając fryzurę na wesele, warto pamiętać, aby dobrać ją do stylu i kroju kreacji, kształtu twarzy i charakteru samej imprezy. Inaczej uczeszemy się na bardzo formalne wesele, inaczej na świętowanie w ogrodzie. Bardzo istotny jest także kształt dekoltu, ponieważ od niego zależy, czy lepiej wyglądać będą włosy rozpuszczone czy spięte. Wiele z nas nie zwraca uwagi na proporcje oraz krój sukienki i niepotrzebnie skraca sobie szyję.

Szukasz fryzury na wesele? Na następnych stronach zobaczysz nasze propozycje >>>

 

Kokardka

Kok z kłosów

Koński ogon ze spinką

Gładki kok

Kucyk z kokardą

Splecione warkocze

Luźne podpięcie z warkoczem

Romantyczne upięcie

Okrągły kok

Podobają wam się te fryzury na wesele? Która najbardziej?

Więcej o: