Najdziwniejszy trend urodowy, który pokochały blogerki. Zauważysz, o co chodzi? [ZDJĘCIA]

Podobają ci się kolczyki w wardze, ale nie chcesz decydować się na piercing? Ostatnio bardzo modne stały się te... namalowane. Zobacz, jak można to nosić.
Kim Kardashian z kolczykiem w wardze Kim Kardashian z kolczykiem w wardze Latour/Variety/REX/Shutterstock / )Latour/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Najdziwniejszy trend urodowy, który pokochały blogerki. Zauważysz, o co chodzi? [ZDJĘCIA]

Podobają ci się kolczyki w wardze, ale nie chcesz decydować się na piercing? Ostatnio bardzo modne stały się te... namalowane. Zobacz, jak to można to nosić.

Kolczyki w wardze były kiedyś bardzo popularne, ale jak każdy trend, z czasem zostały nieco zapomniane. Ostatnio znowu zrobiło się o nich głośno. Wszystko za sprawą nikogo innego jak Kim Kardashian, która kilka razy pokazała się z kolczykiem na samym środku ust. Oczywiście celebrytka nie zrobiła sobie prawdziwego piercingu, jedynie założyła specjalną, udawaną biżuterię.

Na Instagramie bardzo szybko zaczęły pojawiać się makijażowe interpretacje tego trendu, czyli kolczyki namalowane na ustach. Okazuje się, że ten jeden mały szczegół, to bardzo prosty i skuteczny sposób na dodanie wizażowi pazura.

Nie wiesz, jak wkomponować udawany kolczyk w makijaż? Przygotowałyśmy dla was kilka propozycji prosto z Instagrama >>>

Namalowany kolczyk

Makijaż na festiwal

Delikatny "kolczyk"

Kolczyk - przerwa

Kolorowy kolczyk

Kolczyk z intensywną szminką

Kolczyk z cyrkonii

Złoty kolczyk

Kolczyk w kształcie krzyżyka

Więcej o: