Czym jest "pob"? Wielki powrót fryzury wylansowanej przez Victorię Beckham

Przyszłoby wam do głowy naśladować "dawną" Victorię Beckham? A jednak, jej klasyczne cięcie znów podbija czerwone dywany. Zobacz, jak je nosić w zależności od kształtu twarzy.
Victoria Beckham w 2008 r. Victoria Beckham w 2008 r. EAST NEWS/EVERETT COLLECTION

Czym jest "pob"? Wielki powrót fryzury wylansowanej przez Victorię Beckham

Przyszłoby wam do głowy naśladować "dawną" Victorię Beckham? A jednak, jej klasyczne cięcie znów podbija czerwone dywany. Zobacz, jak je nosić w zależności od kształtu twarzy.

Przeszło dekadę temu, gdy Victoria Beckham przestała używać doczepów i wróciła do cięcia z czasów Spice Girls, modna stała się fryzura zwana "pob". Jeśli nie znacie tego terminu, oznacza on po prostu "Posh Bob" (od dawnego przydomka Spicetki), czyli nieco przedłużony bob. Ta wyjątkowo elegancka fryzura wraca obecnie na salony. Pokochały ją gwiazdy, nosząc ją w różnej długości, w wersji bliskiej oryginału, super gładkiej albo ze złamanymi falami.

+Everett Collection update HDD December 2012Virginia Sherwood / East News

Fenomenu tej fryzury możemy upatrywać w tym, że jest elegancka i, w zależności od długości, pasuje do wszystkich kształtów twarzy. W dodatku jest łatwa i szybka w układaniu, zawsze wygląda efektownie i nadaje się dosłownie na każdą okazję. Gwiazdy, które na tegoroczną Met Galę przybyły z "pobem" na głowie, świetnie wyglądają także na co dzień.

Zobaczcie, które celebrytki noszą tę modną fryzurę i jak dopasować ją do kształtu twarzy >>>

Artykuł pochodzi z serwisu Fashionpost.pl.

Fashion Post

Selena Gomez Selena Gomez Instagram Selena Gomez

Selena Gomez

Piosenkarka wybrała dłuższą wersję tej fryzury. Bardzo rozsądnie, bo taka długość dobrze robi okrągłej twarz artystki. Opadające na policzki kosmyki pięknie ją wyszczuplają i sprawiają, że wygląda smuklej. Wygładzona wersja "poba" wygląda pięknie z wieczorową sukienką.

Zobacz także:

Trendy wiosna-lato 2017: t-shirty ze sloganami

Bella Hadid, Met Gala 2017 Bella Hadid, Met Gala 2017 www.instagram.com/bellahadid

Bella Hadid

Bella Hadid może śmiało nosić tę fryzurę z przedziałkiem na środku, bo ma idealny kształt twarzy. Ta długość będzie korzystna także dla osób z pociągłymi rysami. Modelka w tej fryzurze pojawiła się na tegorocznej Met Gali i wyglądała zjawiskowo. Do tej fryzury nie potrzeba więcej ozdób - najlepiej wygląda solo.

Zobacz także:

Met Gala 2017: Najpiękniejsze fryzury i makijaże gwiazd

Karlie Kloss,Met Gala 2017 Karlie Kloss,Met Gala 2017 Evan Agostini / Evan Agostini/Invision/AP

Karlie Kloss

Karlie Kloss nosi fryzurę dokładnie w tym samym kolorze i długości, co Victoria w 2007 r., w okresie, gdy pokochała platynowy blond. Modelka ma pociągłą twarz, dlatego bardzo dobrze wygląda, kiedy włosy są zaczesane na bok z opadającą na jedną stronę grzywką. To asymetryczne uczesanie tworzy iluzję pełniejszej, szerszej buzi.

Gala MET 2017 - Diane Kruger Gala MET 2017 - Diane Kruger Aurore Marechal / PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Diane Kruger

Diane Kruger nosi tę fryzurę w wersji z delikatnie złamaną falą, co nadaje całości romantycznego, trochę zawadiackiego, ale przede wszystkim bardzo dziewczęcego charakteru. Uwielbiamy to!

Lucy Hale Lucy Hale www.instagram.com/lucyhale / mat. prasowe Avon

Lucy Hale

Przy nieco kanciastych rysach twarzy o kwadratowym lub trójkątnym kształcie, świetnie sprawdzają się fryzury noszone w tzw. artystycznym nieładzie. Dzięki temu zabiegowi rysy łagodnieją. Lucy Hale dobrze o tym wie - dzięki takiej stylizacji włosów jej twarz nabiera charakteru.

Kerry Washington, Met Gala 2017 Kerry Washington, Met Gala 2017 www.instagram.com/kerrywashington

Kerry Washington

Kerry Washington postawiła na poba, ale w wersji z grzywką. Bardzo podoba nam się ta wariacja. Szczególnie, że aktorka wybrała krótką grzywkę, która nadała fryzurze nowoczesności, a twarzy ładnych proporcji. Poza tym jest niezwykle stylowa, o czym można się przekonać patrząc na Kerry.

Więcej o: