Makijaż na Halloween 2017: proste pomysły na przebrania, które udadzą się każdemu

Makijaż na Halloween 2017 wcale nie musi być trudny i wymagać godzin żmudnych przygotowań. Przygotowałyśmy pomysły na halloweenowe przebranie, które bez problemu wykonasz w domu.
Makijaż na Halloween 2017 Makijaż na Halloween 2017 instagram.com/rahmanbeauty/makeupby_mollyi/jossieochoa

Makijaż na Halloween 2017: proste pomysły i inspiracje

Makijaż na Halloween 2017 wcale nie musi być trudny i wymagać godzin żmudnych przygotowań. Przygotowałyśmy pomysły na halloweenowe przebranie, które bez problemu wykonasz w domu.

Wybór przebrania i makijażu na Halloween może być skomplikowany. Zwykle chcemy, aby był oryginalny i wyróżniał się z tłumu, ale jednocześnie nie chcemy ani wydać fortuny, ani spędzić tygodnia na przygotowaniach.

Najmodniejsze w tym sezonie makijaże na Halloween to:

  • klaun
  • czaszka
  • meksykańska cukrowa czaszka
  • porcelanowa lalka

Jeżeli kostiumy nie są dla ciebie, warto oprzeć swoją stylizację na ciekawym makijażu na Halloween. W niektórych przypadkach, sam makijaż na tyle przyciąga wzrok, że reszta stroju może być neutralna. Nie znaczy to jednak, że malowanie twarzy na Halloween musi być trudne. Jedno z najmodniejszych w tym roku przebranień - klaun Pennywise z filmu "To", wcale nie jest skomplikowany. Aby wykonać taki halloweenowy makijaż, wcale nie potrzeba dużo kosmetyków. Wystarczy czerwona szminka, cienie do powiek i ewentualnie biała farbka. Poradników w sieci jest sporo, dlatego jeśli się na niego zdecydujesz, na pewno sobie poradzisz.

Z kolei jeśli szukasz jakiegoś naprawdę prostego i klasycznego makijażu na Halloween, spróbuj przebrać się za... kota. Jest to ekstremalnie prosty wizaż, do wykonania którego będziesz potrzebować tak naprawdę tylko trwałego czarnego eyelinera, najlepiej w pisaku. Zacznij od narysowania na oczach tradycyjnych jaskółek. Aby nadać oczom bardziej kociego kształtu, dodaj ostre kreski także w wewnętrznych kącikach. Następnie przejdź do tego, na czym opiera się ten makijaż na Halloween, czyli do nosa i wąsów. Do ich narysowania użyj tego samego produktu. Wystarczy, że pomalujesz na czarno czubek swojego nosa , pociągniesz kreskę do ust, następnie wyciągniesz i wykręcisz ją w kącikach, aby udawała koci pyszczek. Na koniec dodaj kilka kresek udających wąsy i koniec!

Pomysłów na halloweenowy makijaż najlepiej szukać w mediach społecznościowych. Tak naprawdę od września na Instagramie i Youtubie pojawiają się zdjęcia i filmiki, którymi możesz się zainspirować. Znajdziesz też bardzo dużo poradników, które w przystępny sposób pokażą ci, jak stworzyć straszny, ciekawy lub uroczy makijaż na Halloween.

Jeżeli na Halloween 2017 nie chcesz po raz kolejny być czarownicą, wampirem czy seksowną myszką, zobacz, jakie propozycje dla ciebie przygotowałyśmy >>>

Betty Boop

Dla fanek ust

Dla tych, które wolą makijaż od przebieranek

Więcej o: