Jesienne paznokcie: 15 pomysłów na manicure idealnych na tę porę roku [ZDJĘCIA]

Jesienne paznokcie nie muszą być koniecznie czerwone, brązowe czy czarne. Zobacz piętnaście ciekawych i nieskomplikowanych pomysłów na jesienny manicure, które poprawią ci humor w czasie tej nieprzyjemnej pory roku.
Jesienne paznokcie:15 prostych wzorów Jesienne paznokcie:15 prostych wzorów instagram.com/nails_cosmetology/nails_by_diona/thenails.collection

Jesienne paznokcie: 15 pomysłów na manicure idealnych na tę porę roku [ZDJĘCIA]

Jesienne paznokcie nie muszą być koniecznie czerwone, brązowe czy czarne. Zobacz piętnaście ciekawych i nieskomplikowanych pomysłów na jesienny manicure, które poprawią ci humor w czasie tej nieprzyjemnej pory roku.

Jesienne paznokcie tak samo jak ubrania, makijaż i fryzury są podporządkowane trendom. Podczas tej pory roku, zwykle modne są głębokie soczyste kolory, które kojarzą się z kamieniami szlachetnymi. Nie można zapomnieć także o metalicznych lakierach i akcentach. Na topie ciągle jest miedź oraz różowe i żółte złoto. Jeśli chodzi o jesienne paznokcie, klasykiem jest i chyba już zawsze będzie bordo. Kolor wina pięknie komponuje się właśnie ze złotem, ale także z czernią. To idealny wybór na czas, kiedy częściej ubieramy się w ciemniejsze kolory.

Najmodniejsze kolory jesiennych paznokci:

  • bordo
  • butelkowa zieleń
  • złoto
  • miedź
  • granat
  • czerń

Jeżeli całe płytki w jednym kolorze są dla ciebie zbyt nudne, zawsze możesz skusić się na jakieś jesienne wzorki na paznokcie. Bardzo modne i proste w użyciu są lakiery magnetyczne, które dają efekt kociego oka. Wystarczy, że po nałożeniu, przyłożysz do nich specjalny magnes. Zawarte w lakierze "wyjdą", aby zbliżyć się do magnesu i stworzą ciekawy wzór. Efekt będzie szczególnie efektowny, jeśli do stylizacji jesiennych paznokci wybierzesz ceglaną czerwień, zieleń czy wspomniane wcześniej bordo.

Kolejnym modnym już od kilku sezonów wzorem jest na marmur. Jest to nieco bardziej zaawansowany manicure, ale jeśli chcesz mieć naprawdę ciekawe jesienne paznokcie, warto się odrobinę postarać. Będziesz potrzebować do niego dwóch różnych kolorów. Tradycyjnie jest to biały i czarny, ale ten manicure możesz zrobić także w innych odcieniach. Jednym z naszych ulubionych jest ten wykonany białym i różowym lakierem. Aby wykonać ten wzór, musisz pomalować paznokcie jednym kolorem który stworzy bazę a następnie domalować linie, które będą imitować żyłki w kamieniu. Jeśli robisz manicure hybrydowy, możesz użyć cleanera, aby delikatnie rozmyć namalowane wcześniej kreski.

Jakie są wasze ulubione pomysły na jesienne paznokcie? Naszym zdaniem, najlepszą inspiracją na manicure na jesień jest zdecydowanie kocie oko oraz połączenia głębokiej czerwieni lub bordo ze złotym brokatem lub taflą metalicznego lakieru.

Jesienne paznokcie - błyszcząca śliwka

Jesienne paznokcie - czerwień i ptaszki

Jesienne paznokcie - szarość i brokat

Jesienne paznokcie - wino i złoto

Jesienne paznokcie - jesienne pastele

Jesienne paznokcie - kamienie szlachetne

Jesienne paznokcie - czarny marmur

Jesienne paznokcie - róż i błyskotki

Jesienne paznokcie - jesienny mat

Jesienne paznokcie - szare ombre

Jesienne paznokcie - błyskotki

Jesienne paznokcie - złote tasiemki

Jesienne paznokcie - żuczki

Jesienne paznokcie - niebieskie drobinki

Jesienne paznokcie - różowe złoto

Więcej o: