Elfie kolczyki i kolorowe soczewki, czyli nowy look Dody

Doda lubi wyraziste stylizacje. Ostatnio ulubionym dodatkiem stały się dla niej elfie kolczyki. Uwagę zwracają również jej kolorowe soczewki. Na wczorajszej gali Plotki Roku 2010 prezentowała się jednak zjawiskowo!
Doda Doda fot. Kapif

Viva Comet

Już w lutym na gali rozdania statuetek Viva Comet 2011, Doda pojawiła się w dość oryginalnej stylizacji. Elementem, który niewątpliwie zwracał uwagę, były elfie uszy oraz charakterystyczny makijaż z niebieskimi akcentami.

Doda jest na bieżąco ze wszystkimi światowymi trendami, również tymi dotyczącymi makijażu i fryzur. Na gali Viva Comet inspiracją do stworzenia fryzury był pokaz wiosenno letniej kolekcji Altuzarra prezentowany w Nowym Jorku:

Ready to wear Spring Summer 2011  Altuzarra New York September 2010  PHOTO: EAST NEWS / ZEPPELINReady to wear Spring Summer 2011  Altuzarra New York September 2010  PHOTO: EAST NEWS / ZEPPELIN

Gala Oskary Fashion 2011

W poniedziałek 28 marca odbyła się Gala Oskarów Fashion 2011. Artystka postanowiła założyć soczewki w intensywnie orzechowym kolorze. Od razu zwracały uwagę! I zapewne o to chodziło. W efekcie, wizerunek Dody był trochę odrealniony.

Gala Oskary Fashion 2011

Wokalistce najwidoczniej spodobały się również elfie uszy, bo na poniedziałkowej gali zdecydowała się na elfią biżuterię, która prezentowała się niezwykle ciekawie.

Plotki Roku 2010

Na wczorajszej gali Plotki Roku 2010 Doda przebierała się wielokrotnie. Podczas koncertu po raz kolejny miała na sobie elfią biżuterię. Ta jednak przepięknie mieniła się blaskiem kamieni, współgrając ze strojem.

Plotki Roku 2010 Plotki Roku 2010 Plotki Roku 2010

Plotki Roku 2010

Odbierając nagrodę, Doda miała na sobie świetną kreację. Dopasowała do niej soczewki, ale tym razem w czarnym kolorze. Udana okazała się również fryzura, która od razu skojarzyła nam się z pokazem Valentino. Inaczej była jednak zakończona. Włosy zebrane były w długi warkocz, w który wkomponowano gadżety do złudzenia przypominające gwoździe.

Pokaz Valentino. Paryż 26 styczeń 2011. Kolekcja wiosna/ lato 2011

Prostemu makijażowi uroku dodały wyraziste pomarańczowe cienie na skroniach. Trzeba przyznać, że tego wieczoru artystka prezentowała się wyjątkowo dobrze. Ostatnio schudła i z zadowoleniem pokazywała swój płaski brzuszek, żartując, że z profilu jej już nie widać :)

Doda na Plotki Roku 2010

Więcej o: