Najmodniejsze fryzury. Inspiracje z paryskich wybiegów mody

Jakie są najmodniejsze w tym sezonie fryzury? Mamy dla was kilka inspiracji prosto z paryskich wybiegów mody! Zobaczcie!
Basil Soda, pokaz lato 2011 Basil Soda, pokaz lato 2011 Kolaż Lula.pl

Basil Soda, pokaz lato 2011

Na pokazie Basil Soda prezentowane były fryzury eleganckie, ale niezwykle efektowne, bo w 100% kobiece.

Przedziałek zrobiony mocno z boku głowy. Jedna strona włosów gładko zaczesana do tyłu, druga wywinięta w niesforną grzywkę. Patrząc z przodu wygląda jak lok, ale już z boku widać, że włosy zwinięte w rulon przechodzą w warkocz. Całość prezentuje się świetnie nie tylko z przodu ale również z tyłu głowy.

Oryginalny pomysł na wieczorne wyjście, fryzura bowiem pięknie komponować się będzie z elegancką kreacją.

Basil Soda, pokaz lato 2011

Louis Vuitton, pokaz lato 2011 Louis Vuitton, pokaz lato 2011 kolaz Lula.pl

Pokaz Louis Vuitton, Lato 2011

Pomysłów na tą fryzurę może być kilka. Wywinięta z przodu grzywka wygląda podobnie jak na pokazie Basil Soda, jednak w tym przypadku włosy zupełnie inaczej prezentują się z tyłu. Pozwijane na obu bokach łącz się w literę V. Fryzura nawiązuje odrobinę do tak modnych ostatnio lat 20.

Louis Vuitton, pokaz lato 2011

Hakaan, pokaz lato 2011 Hakaan, pokaz lato 2011 Kolaz Lula.pl

Artystyczny nieład i koloryzacja w stylu Two Tone Hair

Pokaz Hakaan na lato 2011.

Na tym pokazie nie tylko sama fryzura zwróciła naszą uwagę, ale również niezwykle popularna od jakiegoś czasu koloryzacja typu Two Tone Hair. Przejście z jednego odcienia w drugi, ciemniejszy lub jaśniejszy, wygląda ciekawie. Włosy, dzięki takiemu zabiegowi wyglądają również bardziej dziewczęco. By jednak koloryzacja tego typu prezentowała się odpowiednio - powinna być umiejętnie wykonana. Przejście powinno być płynne.

Ta fryzura dodatkowo wzmacnia efekt. Nie jest zbyt skomplikowana w wykonaniu. W wysuszone końcówki wystarczy wgnieść odrobinę pianki.

Więcej informacji znajdziecie tu:

Two tone hair w stylu Moniki Brodki

03.02.2011 Warszawa , konferencja prasowa dotyczaca festiwalu Francophonic Festival n/z Monika Brodka fot Lech Gawuc/REPORTER

Loewe pokaz lato 2011 Loewe pokaz lato 2011 kolaz Lula.pl

Dziewczęce dodatki w stylu Loewe

Do ozdobienia i urozmaicenia fryzury, w tym sezonie możemy wybrać opaski i chustki w modnych tej wiosny żywych, wyrazistych kolorach lub ozdoby o motywach kwiatowych. Wybór jest ogromny!

Sonia Rykiel pokaz lato 2011 Sonia Rykiel pokaz lato 2011 kolaz Lula.pl

Loki w rozmiarze XXL

Lubimy te fryzury, bo choć ich ułożenie zajmuje nam zwykle trochę więcej czasu, sprawiają, że czujemy się bardziej kobieco. Loki i fale, bo o nich mowa dodają dziewczęcego uroku i zwracają uwagę. W tym sezonie dodatkowo postawcie na objętość. Przykładem był pokaz Sonii Rykiel na sezon lato 2011.

Zwróćcie uwagę również na modny w tym sezonie purpurowy kolor pomadki!

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wykonać taką fryzurę zajrzyjcie tu:

Modne fryzury - loki w dużej objętości

Modne fale i loki

Pedro Lourenco, lato 2011 Pedro Lourenco, lato 2011 kolaz Lula.pl

Pedro Lourenco - na gładko!

Jak co sezon na wybiegach zauważalne są dwa konkurujące ze sobą trendy: gładkie, absolutnie ujarzmione włosy i fryzury czesane wiatrem.

Wspólnym mianownikiem zdyscyplinowanych fryzur, prezentowanych na pokazach jest odsłonięta twarz i wygładzone włosy. Rzesza kreatorów stawia na upięcia na czubku głowy.

Dla osób o regularnych rysach twarzy - nie ma nic bardziej wygodnego!

Yves Saint Laurent, lato 2011 Yves Saint Laurent, lato 2011 kolaz Lula.pl

Yves Saint Laurent, Lato 2011

Wspominaliśmy już o gładkich fryzurach połączonych z eleganckim zawinięciem włosów. Uczesania w tym stylu podbijały paryskie wybiegi mody. Pokaz Yves Saint Laurenta był tego kolejnym dowodem.

W tym przypadku jednak, aby upięcie prezentowało się w tak staranny sposób - przydać może się czyjaś pomoc!

Zac Posen lato 2011 Zac Posen lato 2011 kolaz Lula.pl

Femme Fatale w stylu Zaca Posena

Istnieją fryzury, które w zadziwiający sposób potrafią wydobyć z kobiety seksapil i wdzięk. Fryzury z pokazu Zaca Posena stanowią tego idealny przykład. Misterne upięcie prezentuje się fenomenalnie. Warto jednak w tym przypadku zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie stroju i makijażu.

Każda stylizacja jak wiadomo powinna się uzupełniać, a każdy element ze sobą współgrać.

Zac Posen lato 2011

Więcej o: